Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neprodávám, auto dostalo ještě šanci


JeanJaquesKubi

Recommended Posts

Tak po dnešní jízdě z práce jsem se rozhodl, že auto prodám, důvod je jasný, pravděpodobně jsou vadné pístní kroužky, případně gufera ventilů, protože mi jde opět z výfuku modrý kouř, při studeném startu a po ohřátí taky.

Vůbec nevim co si za to říct, ale investovat už do něj nebudu, už tak jsem všem pro smích. Svoji šanci auto dostalo několikrát a stejně je tam pořád nějakej problém.

Co má na autě cenu je teď už bez problému fungující LPG STAG 4 Qbox basic -  namontované v červnu loňského roku. Toroidní nádrž místo rezervy na 45l plynu. 

16" kola s et17 a pneu 205 55 16

Nová vodní pumpa meyle

Nový rozvody SKF

Nová lamela spojky a ložisko

Nové desky v předu a pakny vzadu

Nová Lambda sonda bosch

Nové pravé zadní ložisko

Vše najeto maximálně 1000km něco i míň

Na autě originál plecháče se slušnýma zimákama, poklice original Jazz jsou k tomu taky, jen jsem je tuhle zimu ještě nenasadil 

jinak vše popsáno tady na fóru v mém vláknu

K autu mám ještě jednu masku se znakem a přední světla... Jo a původní motor taky doma mám, je na něm použitelných hodně dílů (ventildekly, zapalovací rampa, setrvák, hlava, držáky, vana, kryt rozvodů,....) 

A samozřejmě nová sada kompletních pružin od firmy ST (dřív Weitec, KW) koupená teď v prosinci  je mi teď už taky k prdu takže při rozumnym jednání ji necham k autu, případně prodám zvlášť

Mám také originální střešní příčníky PEUGEOT

Stk ještě rok platná 

Ekodaň zaplacená

Auto pojízdné, když se nenechá stát na volnoběh delší dobu, tak prakticky kouří jen při studeném startu, jinak ne, moje vypozorovaná spotřeba oleje je aktuálně 0,2decky na 100 km

Moje představa o ceně je 20 tisíc, což stál plyn, na který auto najelo necelé 2 tisíce km ale samozřejmě dohodě se nebráním

IMG_20181224_194520.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bych mu ho omlatil o hlavu,vratil bych prachy sehnal funkční motor opravil a za 35000Kč s tím novým LPG a v tomhle stavu s přehledem prodal....

nebo když korunky neřešiš dej to na bazoš a možná za to 5-6000Kč dostaneš v tomhle stavu....pístní kroužky by nepomohli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No auto se pořád opravuje, dva roky sloužilo bez sebemenšího problému, kdybych ho v létě neutopil, bylo by všechno OK, známý motor koupil na iAutodílech kde je omezená záruka, už mě to nebaví, za poslední půlrok to stojí pořád někde v servisu a já doufám že to bude fungovat, normálně to jezdí ale už tomu nevěřim, pravděpodobně to budou ty kroužky, případně gufera ventilů, který mechanik neměnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...