Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má cenu opravovat 807? - vyřešeno-prodáno


HondaXL1000V

Recommended Posts

No krásné. Sice mám C8 a motor RHM a také jsem si už užil.

Najeto teď 313 tis.km. Rok a 3/4 po koupi najednou nenastartoval. Motor ven a polámané vahadla. Koupen jiný motor v Polsku a vyměněn. Klepal, přidřený na klice. Ze dvou vyroben jeden. Zase pár tisíc km a náhle na dálnici v Polsku se asi přidřel. Nalezen polský mužík, který si pro auto dojel, vyměnil motor, opravil další drobné věci. Zase najeto pár tisíc km a hle. Opět najednou nenastartováno.

Zatím řeším co to je, ale tuším, že opět nějaká mechanika. Při startu nesaje do sání a ani nefouká do výfuku. Na startovací sprej ani neškytne. Rozvody nové a řemen vypadá jako nový. Diagbox hlásí P0340 čidlo na vačce, ale zároveň synchronizace klika-vačka ano. Čidla mám 3 a postupně měněna a nic. proměřeny vodiče od čidla k řídící jednotce motoru. Vodí co má a izoluje co má. Výfuková vačka se točí, protože vývěva vyrábí podtlak.

Tak a co teď? Přístup na autě dost mizerný. Možná by se mohlo podařit sundat plastový kryt a kouknout kamerou na výfukovou vačku, ale více asi ne. Přes nalévací otvor ještě na začátek sací vačky, ale to je tak vše.

Auto se mi líbí a vyhovuje rozměrem a stavem, ale už jsem fakt na pokraji zoufalství.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čim víc nad tím přemýšlím, tím více mne to nebaví. Zkusím to za 25t  jako celek - bonus plná nádrž, plné eolys, před 20t.komplet spojka, před 3t nápínák s řemenem a volnoběžkou.

Edit: tak koukám že zde na foru mi nelze bez potřebného počtu příspěvků vložit inzerát, tak je to na bazosu.

Upraveno uživatelem HondaXL1000V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...