Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímač teploty chladicí kapaliny


Micky999

Recommended Posts

Ahoj, mám problém s chlazením mého P206, 1.4i. Hlavně teď v zimě teplota vody na budíku jen stěží dosáhne 70 stupňů, hadice k chladiči je studená, takže zřejmě není problém v termostatu, ale ve snímači teploty chladicí kapaliny. Dočetl jsem se, že by měly být v motoru tři snímače (zelený, modrý a hnědý). Má prosím někdo plánek nebo fotku, kde mám snímače hledat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo , je to snímač teploty chl. kapaliny , zkus to pořádně odvzdušnit , někdy je lepší povolit samotný čidlo a odpustit vzduch. bublinu (některý čidla jsou krátký a když je tam bublina , tak blbě měří) , pak taky může být blbý to čidlo nebo budík (to se dá zjistit diagnostikou v měřenejch hodnotách) . Na druhý fotce to vypadá jako snímač pro kontrolku přehřátí , podívej se , jestli se tam někde neválí modrej konektor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám peugeot 206 1.4i a mám problém se dostat na provozni teplotu.termostat je vyměněny a cidla teploty taky.dnes po 40 km hadice od termostatu teplá a spodní studena.dostanu teplotu tak 75 stupňů.k 90 se nedostanu ani náhodou natoz abych ohřál celý okruh.vubec netuším co by to už mohlo být.cistil jsem chladici soustavu a vyměnil chladici kapalinu.ma nekdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...