Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová TV


Milan+

Recommended Posts

V 11. 1. 2020 at 22:27, radim.1008 napsal:

Signál jsem ještě nepořešil. :D bydleli jsme tři roky bez telky, tak nesmíš být na mě tak hrr. :D Přišli mi, nějaké emaily od nějaké Marušky na sledování TV. :D 

Zatím jsem toho moc nestudoval. 

@vagi asi tak. Ale jinak YouTube hraje. Nějaký funkce jsem ani nezkoušel. Jsem nenáročný televizní nedívák. Ale už by to asi chtělo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Vubec nevim o co tu jde, ale jelikoz se rad bavim ruznymi ISP, tak jsem kouknul na ten zminovany Tyhan a to je masakr v dnesni dobe.... Jak takovehle firmy muzou stale existovat, nechapu :D... Sluzby se jim sekly spolu se spustenim webovek tak v roce 2000, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím nad novým set top boxem :myslim s funkcí Hbbtv. Levnější varianty Zircon a Humax jsem ze zjevných důvodů odpískal...

Máte někdo zkušenost s přijímačem s operačním systémem Linux Enigma 2?

https://www.hityshop.cz/amiko-viper-combo-hdd-h-265-hevc-_d269832.html?utm_medium=referral&utm_source=heureka.cz

V popisu a recenzích píšou o pokročilých uživatelích a přístroji pro geeky...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zircon air T2 jsem dnes vrátil. Nešel ani zapnout, stále se v 30ti vteřinových intervalech restartoval...:roll Humax všichni uživatelé denodenně resetují vyrváním ze zásuvky :blicismajlik

@Milan+ Proč by to jen na DVB T2 byla blbost? 

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to funguje pouze na Dvb T2 a HbbTv, když je to blbost ?😃

Počítám, že když je to operační systém, připojený k netu, tak aktualizace a stahování pluginů probíhá přímo v přijímači. Jak je to náročné na uživatele?

Asi budu muset na youtube a omrknout co se za tím skrývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pavelu96 napsal:

Přemýšlím nad novým set top boxem :myslim s funkcí Hbbtv. Levnější varianty Zircon a Humax jsem ze zjevných důvodů odpískal...

Máte někdo zkušenost s přijímačem s operačním systémem Linux Enigma 2?

https://www.hityshop.cz/amiko-viper-combo-hdd-h-265-hevc-_d269832.html?utm_medium=referral&utm_source=heureka.cz

V popisu a recenzích píšou o pokročilých uživatelích a přístroji pro geeky...:roll

@pavelu96 Provozuji 2 kusy Amiko Viper combo... není to nic složitého... Jen nečekej žádného rychlíka spuštění - HBBTv trvá tak 10sekund, jestli ne déle. Jinak prodlevy při přepínání atd. vcelku standardní... Ale funguje to a má to nekonečně funkcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální set top box pro seniory na pozemní příjem za 899,- plus poštovné co má software z přelomu milénia a neumí nic navíc je volba...

Ale když chci aspoň HbbTv, tak se výběr zůží na osm kusů, z nichž dva výše jmenované stojí za exkrement a jsme na kusech s operačním systémem a proto se tu ptám...

Každopádně jako set top box na pozemní příjem s tím co chci, by Amiko Viper měl fungovat a kdyby náhodou někdy došlo na satelit, může se použít :super

S internetem se počítá kvůli HbbTv a operační systém s pluginy je bonus navíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2020 at 18:08, pavelu96 napsal:

Zircon air T2 jsem dnes vrátil. Nešel ani zapnout, stále se v 30ti vteřinových intervalech restartoval...:roll Humax všichni uživatelé denodenně resetují vyrváním ze zásuvky :blicismajlik

@Milan+ Proč by to jen na DVB T2 byla blbost? 

Říkal mi pokud chceš trávit čas u krabičky ,tak že mi to klidně přiveze. A to tady v okolí dělá mraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hola! Nebudu zakládat další vlákno s názvem "Stará televize" kvůlivá jednomu dotazu, tak to fláknu semdlenc….

Dá se nějak donutit starej LCD Panasonic Viera TX-32 (LE7PA) k tomu, aby po zapnutí cucal rovnou z HDMI? Zatím musím vždy zmáčknout tlačítko AV na DO a potvrdit OK. Zkoušel jsem najít původní návod, ale po velkém stěhování před 6ti lety ho asi už nenajdu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...