Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nová TV


Milan+

Recommended Posts

před 13 hodinami, Pe.Tr napsal:

njn spotreba je dulezita, jeste poresit dph u energii vid a jsi nadmiru spokojen.

 

Tak jsi to asi chtěl vrátit za ty Kelly zrcátka, že? To byla realita a ještě u Tebe,  který dělá přes díly.  Jináč pokud víš,  jak na to u energii s el.,  tak poraď. Pokud ne, tak je to trošku mimo mísu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrcatka? neresim nejake vykriky ze tmy 😂

kdyz uz jsi to nakousl

kdyby ses na ne podival lepe uznal bys sam zes napsal kktinu ale nema cenu resit, mas svoji pravdu.  

uzivej zivota a neprepocitavej vse na penize :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem viděl, jak neřešil, jak se to dotklo. Smajlík posílám jen z notu, tady to na founu ani nehledám, beru to s přehledem. 

Tak to je zato, jak jsem napsal,  aby jsi se tak nehonil za penezma. Prachy budou, lidi ne. Já už na to v mých letech tak nějak kašlu. Ale něco člověk potřebuje. 

 

Jináč i MC dal odkaz že je to stejné. Ale to je jedno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Milan+ napsal:

To mě taky napadlo,  ale tam jsem ofiko, hm. 

jestli je to ofiko nebo ne mne je uplne jedno ,nejsem vy a spol, jen jsem narazel ze to neni na miste machrovat s cenou bez dane ve vlakne v podstate normalnich koncaku  .tot vse  . je videt ze nektere neustale seru , dobre vam tak. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už takovéhle prkotiny po tom, když jsi jednou či skoro obouma nohama nahoře nerozhodi. Beru to jako to je. A naprosto v poho. Rozhodí mě jen zdraví, to je potřeba. Vše ostatní je mimo. A  na fóru není nikdo kdo mě štve. To ne. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 1. 2019 at 10:33, Charlie 1 napsal:

Dnes jedu ke tchanovi zprovoznit 50HZ LG 177cm tak jsem zvedav jak to pojede u sportu a pozorovací uhel jakej bude, dřív LCD při pohledu ne přimo z roviný😪

Tak jak to dopadlo? Jede jen pozemku či i sat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jede SAT,za mě tragédie obraz z 5m, v obraze je mravenčení,plochy se slévají, neostrost no holt nejnižší řada,50Hz i tchán byl trochu zklamaný....

Zato YouTube  a 4K se nekonalo,protože má připojení k netu 6Mb/s a malý datový tok takže se nic nezobrazují ve 2K už jelo a byla to paráda,to už pak smysl dává taková TV,ale na vysílání klasiky špatný....aspoň za mě,pozorovací úhel z boku jakž takž....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tyhle obrovský krabice by se muselo čučet na 4k z DVD aby to bylo dokonalý , tohle nám jen tak nikdo vysílat nebude. Proto maj v elektrech ty jejich interní vysílání aby to vypadalo na oko 100% pak to doneseš domů a skutek utek ale časem si zvykneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám celé roky Samsungy a nemám s tím problém, 4K za 20 litru sezenes v te velikosti uplně v pohode. Samsungy mam i monitory, zatim žádná reklamace, žádný vypálený pixel a na konco měsíce beru novou do obýváku a tu 10 let starou TV plazmu do mé pracovny. Podívej se na TUTO, nebo TUTO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...