Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nová TV


Milan+

Recommended Posts

Máme 3rokem LG a další tv by bylo opět LG .4k nemá taky k čemu  že ?? nikdo v tom rozlišení nevysílá a jen tak nebude , stahovat v takovim rozlišení nebudu páč v tom na oko až tak viditelný rozdíl kterej by mě trápil nevidím. 3D je bomba ale opět v omezené možnosti moc toho není a taky není 3D jako 3D něco jsem nastahoval a posledoval jo to pěkné. Dokonce jsem vyzkoušel i 3D XXX :D:D moc dlouho jsem to puštěný neměl neboť to vypadalo že mi dámy nohama poschazují skleničky ze stolku a bude mi zaneřáděn obývák :D

edit : jen mě mrzí nemožnost aktualizace prohlížeče , přehrávače ...

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Charlie 1 napsal:

Ono to není jen o tom rozlišení ono UHD s datovým tokem 10Mb /s bude vždy horší než FHD s datovým tokem 30Mb/s je to vidět u FHD ČT vs. Nová třeba

U mě pak bude následovat změna sat přijímače, jak to domluvím s dvorním dodavatelem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvulnikdo nepíše o televizi Panasonic LCD, mám asi rok 4K 125cm úhlopříčku--to sem koupil nějakou hrůzu? :)(zatím no problem)

cca před 20 lety jsem koupil za 25 tisíc (v akci !!!) telku Sony 100Hz, úhlopříčka 72cm (tehdy největší co šlo), obrazovka skleněná, vážila 51kg (takže i nový stolek pod telku,  starý by se pod tou váhou rozpadl), ten zázrak techniky se dva dny po záruce pokazil (oprava 9800 Kč), navíc v opravně přes měsíc, od té doby značku Sony neznám a nekupuju :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna Philips a Toshiba jsou svou "kvalitou" známy :aut Ale smůlu může mít člověk s jakýkoli výrobcem. Už jsem to tu někde psal. Ideální řešení pro někoho se základními požadavky (velká uhlopříčka, velké rozlišení, hodně funkcí) je pořídit cokoliv, co se mu libí a připlatit záruku, alespoň na 5let. Takhle to děláme v práci. Koupí se ta nejlevnější splňující parametry a dokoupí se záruka ;) Telku, co nevydrží buď v záruce opraví, nebo vrátí peníze a koupí se jiná. Zatím jsme řešili po 3letech jen jednu Philipsku, ta opravit nešla, už se nevyráběla, tak se místo ní vzal Thomson. Máme u nás asi 25ks TV a většina z nich záruku přežije bez problémů. A to některé běží 24/7 :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, ozzy56 napsal:

:xvulnikdo nepíše o televizi Panasonic LCD, mám asi rok 4K 125cm úhlopříčku--to sem koupil nějakou hrůzu? :)(zatím no problem)

Nedávno jsem nechal známým Panasonic 42" plazmu, kterou jsem měl cca 8 let a funguje stále. :super

Se zájmem sleduji toto vlákno, protože taky uvažuji koupit novou TV a nejspíš to bude opět Panasonic 42", ale ještě nevím jakou. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, ozzy56 napsal:

:xvulnikdo nepíše o televizi Panasonic LCD, mám asi rok 4K 125cm úhlopříčku--to sem koupil nějakou hrůzu? :)(zatím no problem)

cca před 20 lety jsem koupil za 25 tisíc (v akci !!!) telku Sony 100Hz, úhlopříčka 72cm (tehdy největší co šlo), obrazovka skleněná, vážila 51kg (takže i nový stolek pod telku,  starý by se pod tou váhou rozpadl), ten zázrak techniky se dva dny po záruce pokazil (oprava 9800 Kč), navíc v opravně přes měsíc, od té doby značku Sony neznám a nekupuju :roker

Stolek, to je dobrý 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jeden důvod pro mě je pro Samsung. Možnost bezproblémového propojení s MT, tabletem této značky a to jak od TV k MT tak obráceně. Včetně dálkového ovládání TV prostřednictvím Wi-fi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska už je úplně jedno co koupíš za značku. Máme 2 roky Samsung a sem tam, asi jednou za měsíc zamrzne, a pomůže jen úplně vypnout na televizi. Kamarád má tu stejnou a jede mu zatím v pořádku. U Samsungu se mě líbí Menu a ovládání smart TV. U LG mě to nějak nesedlo. Ale třeba už mají jiný menu. Spíše je to asi o tom co všechno od televize chceš. A podle značky už jen tak na okraj vybírat. Já bych už do Samsungu nešel, buď LG a nebo Panasonic či Sony. Philips jsem chtěl kdysi, když to ještě byla dobrá značka hlavně co se zvuku týče, teď co tak slyším že všech stran tak kvalita šla do kytek. Philips už jen na potřeby pro osobní hygienu, tam na něj nedám dopustit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, MotoMoto napsal:

A ještě jeden důvod pro mě je pro Samsung. Možnost bezproblémového propojení s MT, tabletem této značky a to jak od TV k MT tak obráceně. Včetně dálkového ovládání TV prostřednictvím Wi-fi

 

LG schroupe daleko víc formátu,a tohle co píšeš už umí nejnižší řady a spojí se to s jakýmkoliv androidem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem možnost vyzkoušet a nefungovalo to k mojí spokojenosti. Absolutně. Ale je to asi podle vkusu každého soudruha. Třeba já přišel na to, že už jsem tak skostnatělý, že jiný MT než Samsung nemohu používat, protože jsem si tak zvykl na rozhraní (nástavbu) androidu, že nic jiného nechci.

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to byl teď vyzkoušet naživo v prodejnách. Sony tragedie odezva na ovladače, LG krom Oled,kde to vše asi i díky cenové třídě šlape,pade za tv opravdu dávat nechci , LCD stejná trága jak Sony, svižný je smart ovladač u Sama. A obraz když jsem si s tím mohl pohrát,tak v UHD je to jedno kopyto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Charlie 1 napsal:

LG schroupe daleko víc formátu,a tohle co píšeš už umí nejnižší řady a spojí se to s jakýmkoliv androidem....

Co by jsi do toho chtěl za všechny formáty cpát? Co neveme tv ,tak vezme BD přehrávač či sat přes USB. A nebo NAS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...