Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová TV


Milan+

Recommended Posts

Tak jelikož včera naše plasma 50" od Sama odcestovala do Trutnova na nové působiště,tak se porozhlížím po nové TV,řešil jste teď někdo novou ? Na co se zaměřit,velikostně to vidím na 65". Má někdo nějakou negativní zkušenost co za značku nebrat? Asi bych šel do Sama znovu,ale pokud bude někde příznivá cenovka ,tak i klidně i jinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jedinou nebrat no name znacku - spatna pozarucni oprava a celkove aktualizace FW
mam funai sice 5 let zaruka - nastesti se zatim nepokazila
pak hyunday - jednou oprava v zaruce - podruhe oprava na vlastni triko a to jen diky mojemu neustupnemu jednani kdy sem si nechal primo od vyrobce zaslat SW primo na moji televizi
takze zacne blbnout - hodim mu instalacku :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Charlie 1 napsal:

Jestli nechceš mazanicí led tv=LCD TV a jsi zvyklej z plasmy na super obraz tak ber jedině OLED TV za dobrou cenu dělá LG bacha na Qled od Samsungu není to OLED!

Ono už i to v LCD postoupilo dále. A 50000 za TV opravdu dávat nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, MotoMoto napsal:

Za mě jedině Samsung. Loni jsem vyzkoušel LG, Sony (děsný android) Toshiba a vše vrátil a koupil opět Samsung. 

Tak jsi mi potvrdil to co mi i jeden známý říkal. On zkusil jen LG a Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FullHD rozlišení na 65" LCD nebude žádná hitparáda a ani upscaling to nevytrhne. Na 1920x1080 je limitní úhlopříčka kolem 49-55". U té 65 to bude chtít koukat z delší vzdálenosti. Problémem dnešních levných TV jsou panely. HW je to šunt a vše je doháněno SW vychytávkami. Po poctivých 100Hz panelech se prakticky slehla zem a člověk musí hodně hledat a náležitě finančně přitlačit.
Já mám 100Hz 50" LG a zatím bez problémů. Má i 3D, takže tím pádem i výkonnější HW a na odezvách je to znát. Kroutí si už třetí rok a nedávno dorazil další upgrade FW, takže zatím spokojenost.
Samsugy máme v rodině taky a zatím bez problémů. U nich mám jen depresi, když mám seřadit programy. Oproti řazení u LG je to šílenost :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 4K UHD neznamená, že budeš mít 4K UHD obraz, ale to asi vysvětlovat nemusím...
Velké TV jsou už všechny min. 4K, ale zkrátka jen rozlišení není všechno. Záleží na tom, jak kdo je náročný a co od toho očekává. Bratránek mají Philipse s ambient osvětlením a zapnuté všechny "urychlovače" obrazu a jsou spokojení. Já bych to doma nesnesl :nevim  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otestované značky Philips,Samsung,LG.Samsung nebyl žádný zazrak, u  Philipsu se mi líbil 3 straný ambilight(měl jsem sedmičkovou nebo osmičkovou řadu) obraz v poho(včetně 3D) za cca 3 roky ale 4 opravy, teď jedu 2 rokem na LG 55EF950V (a to je úplně jiná liga oproti předchozím TV) další bude určitě LG.

 

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v první řadě musí člověk vědět, čím to bude krmit. Pak i podle toho koupit TV. Já třeba věděl a vím, že v nejbližších 5-8 letech se k UHD obsahu nedostanu, proto jsem volil relativně kvalitní 100Hz FHD telku.
Pokud někdo kupuje velkou uhlopříčku, tak je UHD stadard, ale bude se muset pár let spokojit s upscalingem z FHD, HD, nebo z SD. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme Philipse 6 řadu asi 6 let a naprosto bez problémů a obraz naprosto super. Hlavně HD. Když jsem u jiných TV přepínal mezi SD a HD tak u naší TV ten rozdíl byl nejmarkantněji viditelnej. Ovládání a SW už se jim ale moc nepovedl. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezávidím Ti to vybírání. Mám Samsung, LG i Sony. V podstatě se všemi jsem spokojený, ale já koukám tak na Zprávy :)

Můj strejda má servis a pordává TV. Nijak velký, ale pro představu stačí. U něj pozoruji vzrůstající trend "neopravitelných" velkých TV (50" a výš). V podstatě to znamená, že LG a Samsung jsou rádi, když jim televize přežije záruku. Já až budu kupovat novou TV, tak se zaměřím na nejlevnější kus, který bude splňovat parametry, které v tu chvíli budu vyžadovat. Klidně Sencor, Orava, Chang....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by proběhla hlasovačka, tak hlasuji pro LG.

Současná  LG 55LB671V nahradila pohybovým ovladačem rozbitou Sony 😂

Operační systém a zpracování obrazu jsou na velmi vysoké úrovni. 

Další Tv doma Philips a Samsung jsou nižší řady, ale i srovnatelné řady nejsou na úrovni LG. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcerce jsme k Vánocům do nového bytu kupovali podle jejího přání Samsunga 43" UHD. Všechno krásné, i internet a červené tlačítko

ALE:

Od modelové řady 2018 Samsung nepodporuje videa ve formátu DivX - takže víc jak tři čtvrtiny  stažených seriálů a filmů uložených na přenosném HDD nefunguje. Podle diskuzí na netu pánové od Samsungu tvrdí, že DivX je mrtev a oni do nových řad nebudou platit licenční poplatky. 

Dceři to prý nevadí - prý se nedívá na filmy z disku, vše pouze online a to většinou funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Péťa napsal:

Nezávidím Ti to vybírání. Mám Samsung, LG i Sony. V podstatě se všemi jsem spokojený, ale já koukám tak na Zprávy :)

Můj strejda má servis a pordává TV. Nijak velký, ale pro představu stačí. U něj pozoruji vzrůstající trend "neopravitelných" velkých TV (50" a výš). V podstatě to znamená, že LG a Samsung jsou rádi, když jim televize přežije záruku. Já až budu kupovat novou TV, tak se zaměřím na nejlevnější kus, který bude splňovat parametry, které v tu chvíli budu vyžadovat. Klidně Sencor, Orava, Chang....

Taky nechci poslední výkřik,pade za tv dávat nemíním,ale na sportovní přenosy chci něco většího,když už.  Zatím za eru tv co doma byly,tak žádná nebyla v servisu a od svatby je u nás průměrné stáří tv 9let,zatím všechny krom Nokie,která dohrála u holky v pokoji odešly do světa. Teď  se holt kouká na menší Hyundai po dědovi,než něco dnes či zítra vyberu a objednám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...