Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová TV


Milan+

Recommended Posts

Díky! Něco takového jsem pohledal, bylo toho mraky stránek ale nějak jsem se v tom dost dobře nezorientoval.... 

Takže musím napřed zapnout STB a až potom TV, jestli tomu dobře chňápu…. Jakou roli v tom může hrát ten zmiňovaný poměr 16:9 ?

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Hafity napsal:

Jakou roli v tom může hrát ten zmiňovaný poměr 16:9 ?

To asi jen, abys měl jistotu, že obraz na TV bude OK. Pokud je na STB "AUTO" a pustíš ho bez zapnuté TV, nemá s čím komunikovat a může se nastavit špatně a nemusí to pak správně fungovat/zobrazovat :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rozumné řešení! 

No já vím, už by to chtělo nějakej novej "ekrán".... Ale Vieruška zatím stále funguje a jako akustickoobrazová kulisa dostačuje....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem jen tak na rychlo nahodil Amiko Viper s OpenATV 6,3

Naladilo mi to 68 programů (česko, německo, polsko) - kvalita perfektní. Rychlost a reakce na ovladač oproti novému set top boxu EMOS EM190 HD dvojnásobná.

O víkendu musím vyřešit češtinu do menu, jak vytřídit programy a internetové funkce :myslim :super

Jo a když to někdo vidí po prvé, tak čumí jak puk a nedivím se, že si vezme firma co to prodává 999,- Kč za nastavení do provozního režimu - a lidi to kupujou...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagi O víkendu jsem to připojil k netu a aktualizoval vše co šlo.

Zatím moc nechápu linuxové vazby v pluginech - stáhl jsem plugin pro HbbTv a nikde v seznamu pluginů nic nejde nastavit ani aktivovat. Když chci odebrat plugin HbbTv je v seznamu pro odstranění...

Roztřídění programů - španělská vesnice - objevilo se mi tam přes 2000 kanálů (asi internetové tv přes satelit (i když DVB-S není připojený)), které nejdou spustit, kromě pozemních stanic...

A jako bonus nefungují tlačítka na DO pro volume - nechápu???

Ale jinak je to supeeeer... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

A co takhle to zapojit SAT ---> TV a pak z TV vyvést audio do zesilovače? Vzadu na televizi by mely byt vystupy na zvuk (cinch, spdif apod.) Pak jen nastavis rezim zvuku v televizi- co bude brat TV jako výstup pro zvuk (třeba pokud chceš jet audio jen přes zesilovač a ne přes repro tv).

@vagi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi nezbyde, než koupit splitter, který duplikuje signál. Do jednoho výstupu zapojíš TV a do druhého zesilovač. Třeba tenhle podporuje 4K i DTS-HD aDTHD.

https://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-2-0-splitter-1-2-porty-4k-x-2k-60hz-full-hd-3d-cerny/226942/produkt?gclid=EAIaIQobChMIo9KkgraI6QIVhuN3Ch0DqgXVEAQYAiABEgKKW_D_BwE

Vstup: 1 x HDMI socket (Type A)
- Výstup: 2 x HDMI socket (Type A)
- Napájení pomocí 230V/1A adaptéru
- Na čelním panelu 1xLED indikace napájení, 2xLED indikace signálů na portech
- Podporuje 3D a HDTV až do Ultra HD  3840X2160/60HZ
- Rozlišení: 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i ,1080p, 4K x 2K/60Hz
- Podporuje standard HDMI 2.0 , HDMI1.4
- Podporuje HDCP2.2
- Splitter obsahuje aktivní zesilovač signálu, který umožňuje zapojit za splitter kabely až do délky 8m. Kabely musí mít kvalitní měděné vodiče a dostatečný průřez vodičů vzhledem k délce kabelu a použitému rozlišení video signálu
- Šířka pásma (MHz): 25MHz - 600 MHz
- Max. datový přenos 18 Gb/s
- Max. rozlišení: 4K*2K/60Hz (3840X2160/60Hz)
- Podporuje standardy: Dolby Digital/Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio+, DVD-Audio, SA-CD other supported standards: 3D, HDCP 2.2 , CEC
- Podporuje 8/10/12 bitovou hloubku barev
- Přenáší obraz i zvuk
- Pěkné malé kovové pouzdro černé barvy
- Rozměry:96mm x 59mm x 17mm
- Váha: 98g
- Balení v papírové krabičce s EAN kódem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...