Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolky u P406


sory112

Recommended Posts

Páni potreboval by som pomoc-radu,..už som v koncoch,....dávam doporiadku 406 1,9TD 66kw, r.v.97 a neviem si rady s kontrolkami, po zapnutí kľúča sa mi rozsvieti iba kontrolka dobíjania, žhavenia, rezerva,...ale mazanie, ale kontrolka mazanie, centrálny alarm{ STOP  } sa nerozsvieti,...žiarovky sú vymenené,...palivomer, otáčkomer, teplomer fungujú, ,....nestalo sa to niekomu ? budíky majú 2 konektory.  vďaka za radu - tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá 406 z 97.roku má totálne ináč riešenú elektriku, tam je to ešte klasika, ktorá nemá nič spoločné s 307čkou. Len píšem, že si to dal do úplne nesprávnej rubriky, nenapadá ma čím to môže byť, ale napríklad ani nepíšeš, či si kontroloval alebo menil snímač tlaku, čo je podstatná info. A hlavne to treba dať do rubriky model 406.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky kdyz jsem si koupil 307sw po faceliftu (rok v. 2005) tak mi kontrolka baterky nesvitila. Pri výměně oleje v autotizovanem servisu HS-auto Peugeot jsem se na to ptal a tam mi řekli ze u tohodle modelu to nesviti pred nastartovanim. Ze se to rozsvítí az kdyz to prestane dobijet. 

Aspon takhle mi to řekl přijímací hlavní technik. 

Upraveno uživatelem Zdeněk 82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťa - ˇospravedlňujem sa a ďakujem za presun témy,...neuvedomil som si,...

Zdeněk 82 - u 406 sa kontrolka mazania rozsieti pri otočení kľúča a keď sme pri tom táto 97 má minimum elektroniky,...ale keď sa v tom vyšantí nejaký umelec, káble krížom krážom,..jedno aká farba,...tak potom je o zábavu postarané

307rg - snímač som nemenil, ale kontroloval som ho a je ok,...premeral som aj budiky, plošák medzi konektorom a kontaktami žiarovky kontrolky oleja,...je to ok,...tak musím hľadať kade idú káble, či to nejde ešte cez nejakú RJ,...alebo len prerušený vodič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...