Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chybova hlaska _ Fuel tank acess open


dodS12

Recommended Posts

Caute, mam tento problem uz tyzden, zakazdym hned po nastartovani mi vyskoci chybova hlaska fuel tank acess open a k tomu svieti prislusna ikona na pristrojovej doske, signalizacia otvorenej nadrze, a pri tom je nadrz zatvorena. Mam motor 2,2 hdi 98 kw, r.v. 2001, fap off, egr off.

Neviem co s tym ako tuto chybu odstranit, ake mate s touto hlaskou skusenosti a hlavne by som potreboval poradit ako tuto chybu odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ako zazrakom mi prestala svietit kontrolka otvorenia nadrze, este som zistil, ze na uzavere nadrze mam obidva magnety, a obidva pritahuju kovovy klucik, takze neviem, kde bude problem, uvidim, ze ci mi ta kontrolka bude este svietit, zatial nesvieti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

takze dohodol som sa v servise, ze mi skusia, kabelaz k otvoreniu nadrze upravit tak, ze oblbnu riadiacu jednotku, ze si bude mysliet, ze je nadrz stale zatvorena, ale dnes ked som prisiel po auto mi povedali, ze to tak nevedia spravit a pravdepodobne bude treba vymenit senzor, ale ten sa dá zohnat iba original a nikde nie je zarucene, ze to pomoze, ja uz neviem co s tym mam robit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem co riesis.....nepise ti chybu prerusenia k snimacu...cize kabelaz je OK

snimac pekne zobrazuje stav vicka...v diag BSI merane hodnoty ? otvor - zatvor

asi ano ...len sa mu niekedy pocas jazdy vicko oddiali a zobrazi stav....vicko si skusil nove....

takze je bud v haji snimac , ak je na svojom mieste...myslim tym vzdialenost mechanicky....

cize vymena za novy.....ked stal majland , tak som ho vyrabal...dva odpori a rozpinacie jazyckove rele...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...