Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahovačka okna.


dýzl

Recommended Posts

Pánové nevíte jak má fungovat stahovačka-jestli to bez obac mohu pokusit rozebrat víc než jen sundat tapec?Dnes jsem měl dole tapec,klička s osou se točí ale nic víc,tak jsem do toho (dokud drží okno zavřené ) nešťoural.Je blbé že je to zrovna u řidiče,druhá strana by mne netankovala.Navíc jsem hledal celý nový díl tak dle oem z svc mi to ukazovalo na 2 portálech s ND jen eletrickou stahovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá že je něco s lankem spíše něco mezi osou kliky okna a tím lankem ,on se mi před chvíli syn přiznal,že nešlo dolů a jak zabral tak to někde povolilo-bylo asi přimrzlé!

jinak dle svc je  oem 9221 81 .Ale asi to bude stejné na všechny 5d bez ohledu na motorizaci .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ono mohl i jen vyjet jezdec stahovačky ze skla, drží ho tam jen takový gumový x kroužek. Ale to pak to okno padá samovolně dolu. Jinak na demontáži nic není. Odšroubovat šrouby madla a výplně a pak ještě odlepit "mirelon" a je člověk u mechanismu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Byť pozdní odpověď  a zároveň pozdní poděkováni za pokus o poradu!Po odvrtání nýtů držících mechanismus jsem nakonec  zjistil že je oska na kterou se nasazuje klika je asi vevnitř  strhlá-celý se točí ovšem nic víc-při pokusu stáhnout okno dolů a vyměnti plastový jezdec  jsem také neuspěl a tak jsem nakonec  za hubičku koupil prý modré dveře -ve skutečnosti stejný odstín zelené metly-a celé je vyměnil. k tomu jsem ještě měnil kabelová svazek ve dveřích a doplnil motorek centrálu. nakonec kosmetika-vyměna lišty na dveřích. A přemýšlím co s dveřmi a oním oknem.jestli nechat nebo vyhodit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...