Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OPR kod Phedra


jiri2105

Recommended Posts

Ahoj, Konečně jsem si udělal čas na diag, která mi přišla z číny už někdy v říjnu-Diagnostic Interface Diagbox Scanner V7.83 For Citroen Peugeot PP2000 Lexia 3. Bohužel se nedokážu dostat přes opr kod.

Zadával jsem různé kombinace čísel za dveří a hodí mě to jen dál do výběru diag box nebo lexia....

Pokuď dám peugeot planet, tak se to chová stejně. Napadlo mě jestli jsem program špatně neinstaloval, ale zase vinko mi to načte, takže možná ten opr code.

Ví někdo jak zjistit to číslo? Popřípadě není někdo poblíž Rokycan s 807 nebo C8 kdo těm vozům rozumí? Přijel bych a poučil se...

Samo né zadarmo. Jinak Všem autobusákům rok 2019 bez poruch 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra zkusím a napíšu. Snad to půjde. Ještě sem se chtěl zeptat zda máte na tom činském dia zapnuté připojení, nebo to je jedno. 

Při instalaci jsem musel do off, ale pak po spuštění sem zapnul net pro hledání toho  co je to opr, a při tom sem měl lexii zaplou... 

Možná že to byla taky chyba...

Díky za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konfigurátor mě nasměroval, takže podle dveří už mám přesný kod. Díky.

Zřejmě mám opravdu dia špatně nainstalovanou, po zadání čísla znova vyskočí menu co je na fotce.

Je normální že nahoře v pravo u v07.57. po najetí na ikonu se zobrazí - neprobíhá žádná komunikace?

A ještě takovej postřeh - po hledání datumu výroby na oknech phedry, jsem zjistil že levé okno vzadu je vyhřívané ale pravé ne.

Data výroby jsou shodné... máte taky?

lexia.JPG

Upraveno uživatelem jiri2105
foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...