Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kamera napájení


46reddy

Recommended Posts

Neviem, mám Trucam A5s, skúšal som 3 rôznymi adaptermi napájať, na 3 rôznych autách a na všetkých som videl vlnenie obrazu priamo na kamere, tak aj na zázname by to bolo tak. Čiže túto metódu som zavrhol, a napájanie to originál adapterom. Zatiaľ som to natiahol napriamo od zasuvky, skoval popod plasty, koberec, a za tesnenia dverí. Ale keď sa zletnie, buď dorobim ešte jednu zásuvku, niekde pod nohu, alebo mám takú malú krabicku, do zásuvky s vypinacom a voltmetrom, a 2 zasuvku a 2 usb na druhom konci. Nastavenie tomu pekné miesto a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny 

tak jsem také dostal kameru do auta pod stromeček je formou zpětného zrcátka i se zadní couvací kamerou ,a jak to tu pročítám tak modul do osvětlení je nevhodný že ruší jak kameru tak rádio …..no a já se chystal rozebrat originál napájení do zásuvky jelikož kabel přes palubovku nechci ,navíc při předběžném koukání možností jsem zjistil že moje 2008 má již v tapecírungu výřez pro kablík jako by se s tím už počítalo 

takže to zkusím i já a uvidíme 

nechci zadávat další téma neví někdo jak se dají zesílit blinkry ( myslím doprovodnou zvukovou signalizaci ) během jízdy nejsou vůbec slyšet 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám Lamax c7, napájení bych, pokud by to jen trochu šlo, chtěl řešit jinak, než schováváním origo kabelu od kamery a napájení ze zapalovače, přece jen potřebuji mít zapalovač( zásuvku) volný např. na nabíjení mobilu, takže napájení ze strapního světla mě přišlo jako nejlepší volba, ale zase za cenu, že se tím bude rušit rádio nebo kamera samotná, tak to je pak naprd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve všech autech jsem napájení kamery řešil natažením originálního kablíku pod tapecírunkem střechy podle okna ke sloupku a pod plasty sloupku dolů a do zásuvky kterou jsem si přidal k originální zásuvce. Pravda je že na většině aut to bylo první co jsem dělal že jsem znásoboval originální zásuvku, protože potřebu napájení různých záležitostí je třeba mít vyřešenou tak abych nemusel spekulovat co bude napájeno a co může fungovat ze své baterie a pak to při jízdě přehazovat abych zařízení udržel při životě to ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatial to mam takto, ale chcem tam dat tu krabicku, aby som mohol nabijat mobil, v pripade potreby.
Kabel nie je takmer vidiet. Doteraz som pouzival na napajanie original nabijacku a do krabicky, posledny obr, ktoru som mal ulozenu v drziaku na napoje ( v Partnerovi to bolo super umiestnene), v 308 to mam schovane, a "daleko".

IMG_20181230_102150.jpg

IMG_20181230_102228.jpg

IMG_20181230_105803.jpg

IMG_20181230_105808.jpg

IMG_20181105_095346.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
V 29. 12. 2018 at 22:41, Havlicek.Lukas napsal:

ruseni zpusobuje antenni kabel a nedostatedne odruseny napajeni - kondik pred a za delicem by mohl pomoci - ted si nejsem jisty jak to funguje u me ale mam napajeni domaci vyroby ve svetle a antenu nad svetlem - funkci bych musel zitra vyskouset momentalne jsem OFF kvuli vybite baterii

sice kostlivec ale hodí se :D 

nemáš náhodou fotky/návod co kam přidělat? já dal ty ferity ale furt to ruší tak jestli to pomůže budu jedině rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...