Přejít na obsah
Vašek Traveller

Kryt na nárazník u pátých dveří

Recommended Posts

Pánové, máte tohle nějak pořešeno? 
Často něco nandavám, vyndavám a nárazník pomalu začíná dostávat za ušiska. 
V nabídce je toho spousty, ale určitě už máte něco konkrétního vyzkoušené.
Rád si nechám poradit.

kryt-prahu-zadnich-dveri-peugeot-expert-traveller-1.jpg.big.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Na mojí 807 jsem to vyřešil samolepicí folií. Kámoš někde něco polepoval a měl z toho zbytek takové stříbrošedé pevné folie má v sobě i jakoby síťku takže je opravdu pevná a tím mi polepil celý vrchní díl nárazníku který by jinak jistě vypadal hrozně odrbaně.  Existují k tomuto účelu i transparentní folie ale tu bych aplikoval nejspíš jen na funglovku hned po přivezení domů nebo na nový lak , protože pokud už tam jsou i sebemenší oděrky tak je to zvýrazní. Koneckonců tyhle transparentní folie se dají aplikovat na auto na všech namáhaných místech prahy dveří, nárazníky " náběžná hrana " blatníků kapoty záleží na tom co si představíš a co jsi ochoten zaplatit u hodně drahých vozů se tou folií dělá i celopolep.   Samozřejmě že asi existují i tyhle různé " dekory  nakládací hrany " ale mě se to osobně moc nelíbí hlavně je pro mě problém že to málokdy doléhá úplně přesně a dostává se pod to drobný prach apod. a když se to sundá tak ten nárazník je odrbaný možná víc než když by jsi ho tímto nechránil vůbec.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Často vozím kola a tak tam mám dva měsíce tuhle nalepovací lištu https://www.autohotarek.cz/ochranna-lista-hrany-kufru-peugeot-expert-2016-traveller-avisa/filtr-vozu-peugeot-i--expert-traveller--2016 

Zatím spokojenost.

Upraveno uživatelem Pijerek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku