Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AdBlue - po kolika km?


Vašek Traveller

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Výborně adblue dotočeno, překvapilo ne že tam vešlo jenom 15 L, když auto psalo zbývá 50 km a nádrž má být na 22L.

Nicméně kontrolky nezhasly, a výhružně zůstalo 50 km 😕 , má někdo podobnou zkušenost. Bliká adBlie a oranžový klíč, grilované kuře nesvití. 

Je možné, že tam je jak SCR tak FAP s regeneračním aditivem? Sem dost zoufalý v sobotu potřebuji jet pryč.
VIN: VF7VEAHHWHZ051254

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, myslel. Jsem že u těch novějších HDI je jenom mocka a elyos už není. 

Ale to by asi nepsalo nízké adblu, ale že si mám nechat doplnit aditivum k fapu ne?

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2020 at 21:19, gom_18 napsal:

Výborně adblue dotočeno, překvapilo ne že tam vešlo jenom 15 L, když auto psalo zbývá 50 km a nádrž má být na 22L.

Nicméně kontrolky nezhasly, a výhružně zůstalo 50 km 😕 , má někdo podobnou zkušenost. Bliká adBlie a oranžový klíč, grilované kuře nesvití. 

Je možné, že tam je jak SCR tak FAP s regeneračním aditivem? Sem dost zoufalý v sobotu potřebuji jet pryč.
VIN: VF7VEAHHWHZ051254

Mně to také nezhaslo hned, ale až po delší době. Jen je pravda, že jsem to nenechal dojít na tak nízký dojezd a proto jsem z toho nebyl nervózní 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno. Ad-Blue pro ty co maji wave2 infotaiment dotočit dříve než dojet spadne pod 600 km. Jinka reset v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

@Marc159 tady naznacoval ze dolival adBlue z kanystru, me tvrdili u Domanskeho pri koupi Travellera MY2019 180 EAT8 ze musim tankovat jen ze stojanu, ze tam je na hrdle jakesi magneticke *neumím psát slušně*itko a z kanystru to nepujde.
Ohledal sem hrdlo a na prvni pohled to vypada ze v hrdle ani v nejblizsich cca 10 cm zadnea prekazka jako magneticka klapka neni. Mozna byl pan jen opatrny abych nenabyl dojmu ze tam muzu nacurat osobne 🙂
Jeste sem mocku nedoplnoval tak nevim.
Koukam na Heurece ze ceny za litr z kanystru sou az kolem 20 CZK takze to rucne dolivat asi preci jen nebudu, ale rad bych vedel zda ta moznost je nebo neni .. tak nejak pro zichr.

Takze jde to adBlue dolit z kanystru nebo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Poprve jsem doplnoval AbBlue, prekvapilo mne ze to ze stojanu (Benzina Ova - Mistecka - I/56) tece tak pomalu, proti nafte tak 10xmensi prutok.  Je to vsude stejne nebo to byl problem toho stojanu? Nabral jsem 5 litru a pak uz mne nebavilo tam drepet s pistoli v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...