Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen Berlingo - stříbrná metal - "štrejchací" kola


kovy_s

Recommended Posts

Ahoj,

tak níže představuji svoje současné vozítko. Jedná se o Citroen Berlingo 1.6i 16V 80KW (NFU). Rok výroby 2001, EURO 4.

Auto je poměrně zachovalé najeto lehce přes 200 000km. Auto mám po dědovi, který si koupil novější Berlingo.

Výbava : 2x šoupačky, okna ve elektrice, klimatizace, posilovač řízení, dělená zadní sedadla, posilovač řízení, centrál na dálkové ovládání, ABS.

Auto má úplně nové zimní pneu a nový výfuk. 

Opravy :

12/2018 - přední ložisko kola u řidiče + čep 1800Kč

01/2019 - parkovací senzory - 1200Kč

02/2019 - levé zadní světlo 200Kč

04/2019 - spolujezdcův blatník - 500kč

04/2019 - oprava sahary, výměna relé - 800Kč

 

 

 

uvodni.jpg

Upraveno uživatelem kovy_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady někde psal, když jsem měl 307 tak byla dotažená z Německa a tam plnila normu Euro 4 jelikož němci nepoužívají u benzínových motorů palivový filtr ale když to šlo na CZ doklady tak mi to na úřadě zapsali do TP a norma byla ponížena na Euro 3 a zapsáno to bylo ve spodní části/poznámky v TP.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

No a zde máme relátka ze sahary. Sahara nefungovala a zatím stále nefunguje. Dvě relátka byla úplně zaoxidovaná až z toho upadly piny. Jedno z relátek se nechalo původní, dvě se dala nová, saharu jsme rozhýbali, vyměnil jsem popraskané pojistky, ale sahara furt ne a ne se motat 😪

56716139_443316629543546_8913111661045350400_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Tak jsem sehnal 14" Borbety, chystám se za 14dní na Slovinsko a R15 nemám ve velkém TP, pneu z roku 2017 super.  Ovšem problém je, že lepená závažíčka štrejchají o třmen, neupadlo žádné, ale tře se to o sebe. Předpokládám, že když s tím budu chvilku jezdit, že to zmizí nebo bych mohl trošku obrousit ten třmen nebo se ta závažíčka dají nelepit jinam? Díky za rady.

 

 

35F679CB-76A8-40D5-A901-89C805CAD6E8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumařinu se učím za pochodu ale co už jsem se teoreticky dozvěděl. Můžou se použít nízká závažíčka, můžeš tam dát naklepávací jako na plech jen jsou naklepávací na hliník nebo co jsem vyčet z návodu u vyvažovačky tak jsou dva nebo tři způsoby kam se závaží lepí. Ale to se musíš domluvit u gumaře co má k dispozici.  Nebo pokud je gumař hodně dobrej známej tak zkusit pootočit pneumatikou na ráfku ale je to drbačka kterou si gumaři dělají tak max pro sebe nebo hodně dobré známé. 

Mě na C2 taky závaží  škrtali o třmeny tak jsem se chvilku mordoval že je opiluju aby to fungovalo nakonec jsem se nas.al a ty závaží jsem uloupnul místa po lepení jsem odmastil a jezdím bez nich ale na jednom kole to bylo 5g a na druhém asi 10g a je to trochu znát ve větší rychlosti že se trochu chvěje volant. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...