Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení kufru a zamykání


Francouz_407

Recommended Posts

Zjistil zcela náhodně, ze když odemknu auto a otevřu i kufr, tak pokud neotevřu dveře, tak se auto za pár vteřin opět zamkne. Předtím to reagovalo na kufr, jakmile jsem otevřel kufr, tak auto nezamklo, teď ho vubec nebere v potaz. Pak jsem si všiml, ze mi nesviti v kufru žárovka na osvětlení kufru, žárovku jsem pro jistotu vyměnil a nesvítí. Tak jsem šel po pojistkách a zjistil jsem ze obrázek pojistek v manuálu je zcela jiný než real. Máte nekdo dokumentaci pojistek, kterou mám v kabině. Díky

IMG_20181224_101833.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam ctyri dratky, modry uz jsem jednou delal a navedl ho novy asi do otvirani kufru, ostatni vypadaji dobre, hodilo by se mi zjistit ktery kam vede, klidne pockam po novem roce, diky

 

Jeste me napadlo, osvetleni kufru jde kabelem do vika kufru?

Upraveno uživatelem Francouz_407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde kabelem do víka kufru ale ve víku je spínač který " oznamuje " autu že je otevřené víko. Takže osvětlení nesvítí a zamykat se auto zamyká protože auto neví že jsi to víko otevřel. Zrovna tak pokud máš displej který hlásí otevření dveří tak i když je otevřeš tak je nejspíš nebude hlásit.  Normální fce. dálkového zamykání je že pokud auto odemkneš a do nějakém časové úseku neotevřeš dveře tak se automaticky zamkne to je pojistka proti nechtěnému odemčení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Pánové mám znovu podobný problém. Jen potřebuji navést jestli je problém v drátech, které jdou přes průchodku nebo v tlačítku. Dálkově jde kufr odemknout, tedy přes klíč, ale ručně přes tlačítko nejde. Může to být také v drátech přes průchodku? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...