Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 rhy - pristrojova deska


C4RTM4N

Recommended Posts

Dobry svatecni vecer,

rad bych se prosim zeptal, zda kdyz vymenim pristrojovou desku na me 306 hdi rhy za pristrojovou desku obsahujici navic ukazatel teploty oleje ( ten ukazatel vpravo dole pod otackomerem ), zda bude i tuto hodnotu zobrazovat? Nevim jestli auto toto cidlo standartne obsahuje? 

Dekuji Vam za radu

bj

F0B882F0-6978-4EAE-B7C4-235EB7B8D1BB.jpeg

Upraveno uživatelem C4RTM4N
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu-li spravne, nejsou kompatabilni? Ze bych tam dal ten s merenim oleje a fungoval by?

 

evidentne posila informaci ridici jednotka, tak asi muze byt uplne jina nez u me ( 5dv )

 

dekuji moc

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak nevím  jestli už to někdo zkoušel na 306,ale dneska jsem toto udělal na 406 - starý model a vše funguje:) otázkou zůstává, jestli ty vyndané budíky byli původní - podle štítku asi o rok starší než auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Feedback pro uzivatele resici stejny problem:

Nyni byla vymena provedena ve verzi 306ky rv 2000 2.0 HDI RHY 5dv za pristrojovou desku z Break verze, na novych ( break verze ) se mi zmenil servisni interval z 20 tis na 10 tis.  Jinak jsou totozne vzhledove.

Navic byl nekde problem v poskozene stare pristrojove desce,takze nyni mi ani problem s Airbagem uz nesviti. :) (a to jsem vsechny vedeni prohledal vc. konektoru a problem jsem nenalezl, vyreslo se to az vymenou pristorojovky, ktera mela zlomeny tistak ) 

Sice mi auto stale vyhazuje pojistku na podsviceni budiku, coz nevim kde muze problem byt, ale v budicich to nebude. 


S pozdravem

Bj

 

Upraveno uživatelem C4RTM4N
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...