Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálka je na půl metru? Pomoc


d.dave

Recommended Posts

Ahoj klubáci, přestalo mi jít dálkové ovládání  byl jsem v peugeot servisu, prý odešel klíček, po měsíci čekání jsem to vzdal a jel jinam, klíč jde jen blizko u skla, někdy ani to ne, co se stalo prosím? Klíč je prý v pořádku, přijímač je údajně pod volantem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastav se někde u zámečníků který dělají autoklíče mívají takovou škatulku a tou dokážou změřit jak moc silný signál ta ovládačka v klíčku dá. Můžou bejt jen slabé baterky nebo klíč upadnul a je nakřáplá anténa a proto musíš tak blízko k oknu. Každopádně jedna rada dokud ti ten klíč chodí aspoň trochu rozhýbej některý zámek na autě pro případ že by dálka přestala fungovat aby jsi se dostal do auta nebo aby se nestalo xx km od domova že to nepůjde zamknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

BSI su poistky v interieri pod volantom...pod nimi v tej istej krabici je elektronika , ktora sa stara o central , stierace , el. ohrevy , osvetlenie , radio , pristrojovku atd....

ak mas com packy tak prijmac je v nich , ak nie tak v bsi.....skor by som riesil vykon vysielania DO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysielac a merias , mam na to prudovu sondu a osciloskpo.....

no pre teba by stacilo aj

https://fr.aliexpress.com/item/2015-USB2-0-Digital-DVB-T-SDR-DAB-FM-HDTV-TV-Tuner-Receiver-Stick-HE-RTL2832U/32526708922.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27426c37uDAtRb

je to vuuzitelne aj na ine veci...zajdi k niekomu , co sa venuje vf technike....servis mobilov a pod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...