Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aditiva- doplnění


Kocian111

Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem 807 a jsem s ní docela spokojený jenže : slyšel jsem o doplňování aditiv po 60 tis.km a vůbec nevím kde bych to měl nalít a jak se jmenuje. Kamarád mi napíchl auto na počítač a ukázalo to chybu, že je ta nádržka prázdná. K čemu vůbec slouží to aditivum? A další věc je ta, že mám problém se domluvit z počítačem. Pořád to místo písmen a číslic ukazuje jen samé křížky. Díky moc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud není auto upravováno a je vše OK, tak by Ti to mělo při prázdné nádržce hlásit chybu + hlášení na palubní desce (to by se poznalo i bez diagnostiky). Pokud to nic nehlásilo, tak bude nejspíš FAP filtr vykuchaný a elektronika nějak "oblbnutá". Předně by jsi měl zjistit jak to skutečně je (jezdit bez FAP filtru je v dnešní době nelegální a nemusíš projít technickou). Tu nádržku si normálně neplní běžný uživatel, ale dělá to servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kocian111 V tom případě máš prakticky jen dvě možnosti. Buď s tím zajet/nechat odtáhnout do servisu a tam ti to opraví a nebo si přečíst PRAVIDLA FÓRA a začít hledat/číst a vše se o tom zjistit. Jsou tu o této problematice napsané romány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Vyskočila mi tam kontrolka asi čerpadla v právo dole a na displeji to ukázalo červený trojúhelník a uprostřed byl symbol auta ve smyku. Celý život jsem měl jen benziňáky a nebyl problém. Teď během tří měsíců jich naskákalo😤 Jinak jsem hodně spokojený, parádní podvozek a hlavně to pohodlí. Chlapy nezlobte se ale asi tady budu otravovat z každou hovadinou☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...