Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - zapojení hadic mezi DPF a snímačem tlaku


michal.l

Recommended Posts

Zdravím, mám asi pro odborníky blbý dotaz. Potřeboval bych zjistit jak jsou zapojeny hadice mezi DPF a snímačem rozdílu tlaku ve filtru. Filtr se dával na čištění a kolega nějak zapomněl označit která hadice kam vedla. Takže nevím na který vstup čidla jde hadice co je před filtrem a na který ta co je až za filtrem. Mám pocit že při přehození dojde k likvidaci snímače, takže nechci zbytečně riskovat. Díky za každou radu, poměrně na to spěchám. Michal

jde o P307, r.v. 2003 2.0HDI kod motoru tuším RHS

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněno formátování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady už bohužel není originál, takže tam není vubec nic. Někdo už ho někdy zřejmě měnil. Zkusil jsem koupit jiný s tím ýe ho kdyžtak vrátím a není na něm také nic. Ale pokud se dá předpokládat že pořadí hadic je všude stejné, tak takhle mi to snad  stačí. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čidlo funguje, máme zapojeno, ale jako bonus jsme navíc zjistili že je nějaká chyba v BSM modulu nebo jak se to jmenuje, prostě v pojistkové skříňce v motorovém prostoru. Občas nejde napájení do nějakých čidel na motoru, po poklepání na chvíli funguje, pak zase přestane. Nemáte náhodou někdo na prodej jednotku s číslem 9646405280?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...