Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 208 2019?


MJSytic

Recommended Posts

Tak jsem si to taky pročetl celý,taky se mi docela.libi ,ještě  Michal nenapsal ,myslím.ze pro důchodce ideální,akorát teda pro ně celozivotni šetření ,předpokládám že tady u toho bude cena někde jinde ,každej nemá zrovna ideální finanční podmínky na spoření na koupeni novyho auta v důchodu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ať si to důchodci kupují co nejvíc. Co by pak překupníci kavkám prodávali :aut 
Každopádně myslím, že tyhle "malé" HB jsou unisex. A právě normální chlap si to s klidem koupí, protože ví, že auto chlapa nedělá :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé nechce to tady někdo promazat?:xvul

Tak oficiálně  a něco o elektromobilu z Trnavy

Škoda, že už se u nás ve firmě nebudou dělat střešní systemy pro PSA a novou 208. Rád bych se jel do Trnavy podívat jak se 208 rodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Šalda napsal:

Tak pro mě je tohle typicky ženský auto, 206,207 a podobně, stejně jako třeba Corsa, Fiesta, Mazda 3,Clio atd. To jsou auta co si přece "normální" chlap nemůže koupit :aut

Já jsem to spíše myslel na tu 2008. 

Já teda ne,ale jsou i "normální" chlapi co si koupí 208. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je takový ideální auto do města, nehledě na pohlaví :) Viděl bych to na novou 508SW GT a tohle jako druhý auto, myslím že naprosto dokonalá kombinace :P Teď už jen vyhrát jackpot :D 

Peugeot se teď krásně vzpamatoval, opravdu povedený design který uchvátí a auto si s ničím jiným nespletete :) Jen tak dál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...