Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 208 2019?


MJSytic

Recommended Posts

Před hodinou, ozzy56 napsal:

někde sem četl, že NEW 2008 má být v prodeji od roku 2020, takže bude k vidění na podzim v Paříži?

V září ve Frankfurtu se snad dočkáme,

Taky jsem na ni zvědav,má být o 20cm delší a větší,možná u mě budoucí zástupce 406...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Charlie 1 napsal:

Ne ta bude zmenšenou kopii 3008😋

 

před 11 minutami, Charlie 1 napsal:

V září ve Frankfurtu se snad dočkáme,

Taky jsem na ni zvědav,má být o 20cm delší a větší,možná u mě budoucí zástupce 406...

Tak to by nevadilo;)

 

Delší a větší by bylo příjemnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem naopak velmi rád, že pořád existují výrobci, kteří i do malých aut nabízejí i velmi propracovaný a ekologický diesel :super, jako i Ty jsi pravděpodobně rád, že pořád existuje nabídka V6,V8,V12 benz. :myslim

P.S. možná bude moje další auto benzín, nebo elektro, ale chtěl bych, aby nabídka motorů byla i do budoucnosti co nejpestřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je věc názoru--ať dají za 400 tu novou 208mu s elektropohonem a jdu okamžitě do ní,  přesto, že je tady averze vůči elektrice, mně by vyhovovala výborně (pokud platí ten dojezd a záruka na baterie) :super

jinak k té ropě--jako žákům nám říkali, že se ropa do 30-40 let na planetě úplně vyčerpá..., podotýkám, že v té době převážná část lidstva chodila pěšky, nebo jezdila na kole, prostě motorových dopravních prostředků poháněných deriváty z ropy bylo ŘA'DOVĚ méně než dnes, uplynulo 50 let a přesto svět motorizuje o dušu :), Asie, Afrika, J.Amerika atd., prostě země s miliardama obyvatel zahodily kola a jezdí se autama, tzn., že spotřeba ropy se násobně zvýšila a není vidět, že by se nějak razantně zvýšila její cena--zvýšily se i platy, takže se paradoxně jezdí více, než v minulosti), no ať už končím--ropa nebude tak vzácná, jak se obecně myslí :myslim

Upraveno uživatelem Péťa
citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se jim opravdu povedlo. A vůbec mě nevadí že to má podobný rysy jako 508, jak zepředu tak i zezadu. Stejně to takhle dělají pomalu všechny automobilky. Ale je to moc pěkný, a pokud bude i sw, což se obávám že ne, že to bude potom zase "jen" 2008, tak časem pro ženu úplně ideální. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...