Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 208 2019?


MJSytic

Recommended Posts

Ty černý lemy jsou právě pecka.. Uvidíš sám na živo Radime na srazu.. Ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách :)

Ale ta modrá je ještě hezčí :)

A mě se více líbí klasický otáčkoměr co má výbava Active.. Ten 3D se mi vůbec nelíbí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale modrá s klasickýma budikama nejde. 😄

modrá jde až od allure a tam už je 3D. 

55 kw nezní blbě, záleží co převodovka. Takové Citigo má taky 55 kw a při 50km/h to vezme 5. převodovy stupeň, takže krátká a do města dobrá dynamika. Snad to Peugeot udělal stejně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem ji testovat, vybava allure, motor 1.2 turbo 100k. Musim rict, ze auto pusobi takovym jakoby pevnym dojmem a motor byl super. vybiram ted druhe auto do rodiny a z toho, co jsem testoval, motorove to bylo nejlepsi. Chci to mit prave na jezdeni kolem komina, ale furt se te 55kw verze bojim. Prodejce rikal, ze ta neni zdaleka tak vyvazena a klidna a ze to je uz od volnobehu hodne znat. nema nekdo za sebou testovaci jizdu v 55kw verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 vím.. Beru s sebou červenou GT line 1.2 EAT8 130k...

@blackwhit mám za sebou jízdu s 75k a musím říct, že není úplně špatný.. Na ježdění na nákup, děti do školy, do práce.. Úplná pohoda.. Sice ta spojka zabírá až úplně nahoře, takže trochu nezvyk, ale za mě dobrý.. Na dlouhé vzdálenosti to není no...dálnice atd.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...