Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 208 2019?


MJSytic

Recommended Posts

Nesouhlasím :) Soukromníci kupují auta podle toho, jaký mají rozpočet a podle toho, jaký vztah k autům mají. Jinak nakupuje ten, kdo bere (potřebuje) auto jen jako prostředek, co ho odveze z bodu A do bodu B, jinak člověk techniky znalý (fajnšmekr) a jinak zapálený fanda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pežoťáci

Tak trochu jsem si chtěl otestovat zda a kolik členů klubu má o novinku zájem a proto jsem zakryl ceny vozu na první straně ceníku. Byl jsem připraven každému zájemci cenu vypočítat. Co se stalo? Nikdo neprojevil snahu zjistit kolik vlastně bude novinka stát. OK beru na vědomí, že tady v Peugeot klubu asi není v současné době zájem. Na poznámku o ceně mohu jen odpovědět, že za cenu nové 208 se v roce 2000 +/- prodávala 206ka s jedním airbagem a samosebou bez klimatizace.  A jak jsem napsal, že "První tři závazné objednávky nového modelu PEUGEOT odměním lahvičkou dobrého vína" tak to stále platí. První objednávku jsem tedy už udělal a to PEUGEOT 208 ACTIVE 1.2 PureTech 100 S&S EAT8 . Je pro mého syna a toho nepočítám. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😀😀😀 a je to tady    není to náhodou standard?

OK tak přidáme ještě kartu na roční tankování paliva, přihlášení vozu do registrace, roční pojistku a každých 14 dní kompletní vyčištění.

Jo a každý kupující může mít jedno osobní přání, které musí zástupkyně v případně, že je kupující žena tak zástupce koncese splnit. 

Pak už jen hláška z filmu: "TAK JÁ TO TEDY BERU ŠÉFE"    🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...