Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nelze zapnout mlhovky


brixtr

Recommended Posts

Mohl by mi nekdo prozradit zahadu.. kdyz pootocim krouzkem na pacce tak se mi maji rozsvitit mlhovky, ovsem v mem pripade se nerozsviti ani kontrolky , a to ani na zadni mlhovku ani na predni. Packa ko nebo to ma nejaky spolecny relatko? Peugeot 406 coupe 2.2 hdi (r.v.2002) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rele bude v tej BSM  pod kapotou 

skus poklepat(stredne silno) nasadou srobovaka po bsm jednotke pri zap hmlovkach 

ak nic tak asi  packy v haji

alebo skusit zopnut cez diag ak to zopne bsm je ok a chyba bude v packach

poistky si hadam pozrel 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@krtek 2

Jj pojistky jsem prohledal hned jal jsem zjistil ktere to jsou a pro jistotu jsem zkontorolovsl vsechny.

sice dia mam ale jen na cteni nerad de v tom vrtam ale mozna to zkusim popr. V sobotu mam jet za mistnim clenem kvuli necemu jinemu tak ho poprosim zda by se nepodival i na tu packu pres diagnostiku

nasel jsem si i navod na demotaz ale opet jsem nahranej ze se bojim s diagnostikou delat nejake zasahy :D co jsem se docetl tak po sundani COMu se musi pak udelat kalibrace kdyz mam ESP.

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cez tu diag to neni zasah ,to je aktivacia akcnych clenov proste ovladanie paciek com preberie diag ,v packach nic nemenis 

proste napichnes sa na BSm jednotku a cez diag a jej prikazes zopnut hmlovky samozrejme ak tuto funkciu diag ponukne  v akcnych clenoch 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

pro predvanocni zasmani s packou svetel/blinkru: v sobotu mi na 106 odesla - pri vraceni blinkru zhasinalo hlavni svetlo. Tak jsem sel na vrakac, za 5 Eur koupil jinou. Vzhledem k zime venku jsem to zavezl ke znamym do znackoveho "okridlena slepice"servisu v nedalekem krajskem meste. Ochotne vymenili, predvedli ze svetla svitej, houkacka houuka a ja vjel na dalnici smerem k domovu. S udivem jsem ale po par km zjistil, ze sa auto chva jako pred vymenou.

Jestlipak vite, co ten ko*ot kok*tovic koko*ov udelal? No prece v predvanocni R.U.M. roztrzitosti namontoval zpet starou packu!! Kdyz jsem tam dnes rano dorazil, do krve se hadal ze to neni mozne. Nastesti ve smetaku byla jeste ta koupena i s cedulkou z vrakace........:roker

Povedenej zertik snad do vlakna Vtipy!

 

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Úplně jsem zapomněl na tohle téma, tak mlhovky mi už fungují, problém byl v rozpadlém kroužku uvnitř páčky. při testu přes dia se vypínaly, ale nezapínaly. Bylo mi řečeno že se to stává převážně i s padáním světel. tak kdyby se to někomu stalo ať ví jakým směrem se vydat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...