Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímače tlaku v pneu - výměna těsnění?


Harry-HK

Recommended Posts

Už budu asi otravnej, ale nevím kam se pohnout...

Měnil jsem pneu po 5 letech, jinak pouze vzdy sada za sadu, tak nevím, jestli jsem trotl a měl jsem něco udělat... dneska ráno jsem po ujetí 4km zjistil, že je jedno kolo skoro prázdné - 0,5bar. Zřejmě si dosedla patka, protože po dofouknutí zase drží tlak.  Ale co mě zaráží, tak že pc žádný pokles nehlásil...hlásil po startu, že je tlak v pneu OK. Nikdy žádná závada na pneu a vždy jen hláška, že je vše ok.

Lze je nějak otestovat přes diag? Nebo co s tím? Nesetkali jste se s podobným problémem?

Upraveno uživatelem Harry-HK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rt3 - obri display a vidim prd, jen hlasku ze je tlak v pneu ok na malem u budiku. V gume bylo misto 2,6bar jen 0,5...takhle to preci nemuze fungovat, ze s tim ujedu presne 4324m a ani to nepipne.. 🤔 nebo snad jo? Pac jestli jo, tak je to k nicemu :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem už zde někde na fóru četl, že lze zobrazovat tlak v jednotlive pneu.

Ale dneska ráno opět tlak 0,7 a auto hlásilo, že je tlak ok... no ještě že mám v autě kompresor :D. Není možné, že je to špatně nastavené, zkalibrované? Asi budu potřebovat dia, že? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vím, proč uchází...poškozené těsnění u senzoru na ventilku... mám podezření na servis.

Otázka je, víte někdo, jestli a kde se dá koupit ta kovová podlozka a gumové těsnění, viz foto...??? 

Jinak teda senzor s ventilkem je venku a auto to vůbec nezaregistrovalo... 😄 to je něco vážně špatně.

Ještě mě napadá, lze ty senzory zakázat přes dia zcela? Je asi vyhodim a dám tam klasicke ventilky...

499008E4-F43B-4A88-A119-299C092E13C3.jpeg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Laďa napsal:

Otázka je, jestli máš vůbec hlídání tlaku v pneu. To, že máš disky z ventilky neznamená, že máš tuto funkci.

Dobrá otázka...pak ale nerozumím, proč palubák hlasí, že jsou tlaky v pneu OK. 🤔Disky jsou originál k autu od výroby. Divné, nechápu to.

 

 

před 14 minutami, jarokare napsal:

5412 05 za cca 135,-

407.PNG

Díky moc 👍 To mě potěšilo, že to lze koupit samostatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...