Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 r.2004 1.1 HFX - trhá motorom


Easton

Recommended Posts

Ja uz som fakt zúfalý. 

Vymenené tesnenie pod hlavou, zrepasovana hlava, dobre kompresné tlaky, kontrolovaná netesnosť saceho potrubia.

Nastartujem auto pekne drží v rámci tolerancie otáčky, nechal som ho zohriať na voľnobehu až do zopnutia ventilátora.

Po hodine idem naštartovať auto naštartuje vyskočia otáčky na sytici pomaly klesajú a niekde pri 1500 otáčkach auto skape. Aj predtým ako som ho nechal zohriať do zopnutia ventilátora, keď som tak jemne pridal plynom auto malo tendenciu zdochnut, kus viac som zosliapol a už išlo pekne, netrhalo

Už fakt neviem.

Toto ukázala diagnostika

Ako zistím či je smrtiaca klapka dobrá či ona nerobí paseku?

 

IMG_20181230_144914.jpg

Upraveno uživatelem Easton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute,

Problém zatiaľ vyriešený (auto ide) po meraní, som zistil že do skrtiacej klapky nejde prúd. Zistil som že jak som zakladal stekre do riadiacej jednotky ohol som dva pin-y. Po oprave auto štartuje drží voľnobeh. Po cca 20km jazdy mi vyskočilo zas check engine, diagnostika ukázala chybovy kód PO300, chýba na 3. Valci, tak som vymenil sviečky medzi 2 a 3 valcom, diagnostika potom ukázala chybu na 2 valci. Tak som zhodnotil že asi bude chybná sviečka, vymenil som všetky 4 a auto zatiaľ ide a nevypisuje žiadne chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...