Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 5008


Prodi

Recommended Posts

na volnoběh se auto víc třese, při brzdění motorem duní (obzvlášť při trojce), lehce zpožděná reakce na přidání plynu, při přidávání zní jinak vstřiky. V autě neposlouchám rádio, ale mám rád zvuky auta, takže to prostě vždy slyším. Jedině kdy ne, tak na dálnici od 130, tam to zanikne v celkovém hluku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2018 at 11:10, Pacho69 napsal:

já mám ve 2.0 taky 5W30, klasika INEO ECS, olej by měl být stejnej, low SAPS. Nikdy jsem nedával jinej. Jinej, než Low SAPS olej bych neriskoval tam dávat. Spíš, jestli nemáš už u 2.0 "slevu na servis s věkem" Ta sleva  tuším začíná od 5ti let... 

Já bych vám ohledně oleje dal jeden tip: zkuste si youtube zadat PIOTR TESTER. Ten maník testuje oleje...spoustu olejů, v různých testech. Co sleduju tak celkem dobrý výsledky má Total. Naopak u některých "vyhlášených" jsem se zklamal...stejný je to s přísadama...ale to je každého věc...jen tak pro zajímavost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fanab: No zajímalo by mě, jak v "domácím" testu otestuješ vliv toho, že spaluješ olej, na filtr pevných částic? Ono většina olejů, co se vlastností týče bude v rámci intervalu naprosto v pohodě, za mne je daleko větší problém velikost olejového filtru, která je dimenzovaná na max. 20tkm v ideálních podmínkách. Olej vydrž i těch 30, ale filtr ne.

martinecondrej: já taky u 2.0 v 80% případů poznám regeneraci. V městském režimu na  100% a přesně jak píšeš, na dálnici se to dá "přeslechnout". A to já tedy rádio poslouchám. Zrovna včera si říkám, že sakra, vždyť se ten motor sotva zahřál, že už by regeneroval, kouknu na zadní okno usušený proužky, bylo mi to jasný... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@fanab  Zadny vyrobce aut si nedovoli napsat v pozadvcich nevyhovujici specifikace oleje. Z toho vyplyva ze kdyz je splnis a rrespektuje intervaly vymeny oleja [ten nejkratsi najezd v pozadovanem intervalu a nejezdis systemem plnej ceres]  filtru, nezalezi az tak na konkretni znacce pouzivaneho oleje.:papa    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já s váma nechci, a ani se necítím na to, abych tady odborně polemizoval na téma olejů. Dával jsem to sem jen pro info. A jakou vypovídající hodnotu to má, nechť posoudí každý sám. Mimochodem (BTW) testuje i ty fitry. A co mě překvapilo, tak bylo, pokud si to dobře pamatuju, že po přidání aditiva do oleje, jako je např. liqui moly, byl výsledek v třecím testu horší než bez aditiva. Otestovat, jak se chová ten který olej, v motoru po určitém nájezdu, snad ani nejde provést tak, aby to bylo objektivní. To by musel být totožný motor, na totožné trati, za totožných podmínek.

Ale když už jsem se tak rozepsal: pokud mám 1.6 BlueHDi, je tady pořád ten problém s karbonizací motoru, nebo tomu jde předejít včasnou výměnou oleje? Teda ani nevím jestli tohle téma sem patří, nehledal jsem jinde...a něco se snad dozvím až pojedu na tu svolávačku, jak jsem tady zakládal téma minulý týden.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten karbon je problém hlavně (nebo jenom, teď nevím) benzínů a přímý vstřik myslím. U nafty je může zanášet hlavně EGR, u benzínu hlava a kdoví co ještě. 

U 1,6 hdi  se musí hlavně hlídat olej a raději měnit dřív pro tu špatně tvarovanou olejovou vanu a malou náplň

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oleje se v motorech testují, podmínky se simulují. Většina vlastností je předem jasně daná specifikací, část potom použitou technologií. Výsledek je vždycky kompromis, rozhodně si dovedu představit lepší olej pro mazání motoru než INEO ECS 5W30, ale výrobce musí řešit i to, že pokud ti auto trochu oleje požere, abys neodepsal i následné (FAP, EGR - což nejsou zrovna laciné opravy). Jistí se tedy tím, že olej sice není úplně dokonalý pro životnost motoru, nicméně saze z něj ti nezničí FAP, EGR... Četl jsem, že Mobil 1 ESP Formula je trochu lepší, než Total INEO ECS, ale je dražší, já jsem stejně zvolil zkrácení  intervalu výměny, hlavně kvůli filtru, přestože si myslím, že motor nedostává nějakou čočku, 80% provozu jsou dlouhé trati, nerasím ho studenej, prostě snažím se být šetrný. Snad mi bude odměnou dlouhá životnost. Ta 2.0 byla osvědčený a vyzrálý motor už v době, kdy jsem ho kupoval nový, volil jsem to i proto, měl jsem s ním zkušenost z Volva V50.

Karbonizuje i nafta, je to dílem "EKO", tedy motory v co nejnižších otáčkách, tedy krom tvorby karbonu trpí i dvouhmota. Chce to vyhnat pavouka, občas propláchnout aditivem. Nejhorší pevný částice i nejlíp se usazujou biosložky. Takže pokud to jde, tak se jim vyhnout. No EGR taky trpí, hlavně, když je motor studenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...