Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 5008


Prodi

Recommended Posts

Zdravím příznivce 5008. Chtěl bych koupit 5008 ojetou, protože na novou nemám, ikdyž se mi moc líbí, tak bych se chtěl zeptat jaká motorizace je asi tak nejlepší a na co si dát pozor. Děkuji předem za rady. 

Upraveno uživatelem Prodi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ojetý nový ještě nejsou...😂

A uprav ten nadpis! Nevím jestli Tě kope, nebo je chceš mít na kopě...:myslim

Taky si myslím, že  tu je obecné vlákno o 5008 a tam si počti. :mrk

Můžu tady napsat, kup si stejný jako mám já, ale těžko budeš jezdit jako já a využívat ho jako já. Prostě musíš vědět co chceš...:aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý si musí vybrat sám, máme oba motory, 1,6 je do 100km/h dostačující, nad je to zoufalé. 2,0 je suverénní vždy.

1,6 je v porovnání s 2,0 výrazně hlučnější a to ve všech režimech (1,6 máme po facelift 2014 a 2,0 2011) 

1,6 spotřeba 6 litrů, 2,0 spotřeba 7 litrů

podvozkem je 1,6 měkčí asi i pohodlnější - víc se naklání mám pocit že víc plave. 2,0 tvrdší ale víc mi to vyhovuje - pocit většího bezpečí. U obou je shodná verze kol a výbavy, pouze 1,6 je 7 míst a 2,0 je 5 míst

náklady na pravidelné servisní prohlídky jsou vždy zhruba o 2 až 3000 dražší v neprospěch 1,6 hdi (aut. servis Peugeot)

2,0 hdi najeto 180000 a 1,6 hdi najeto 60000

závěr za mě: 1,6 hdi bych si už nikdy v autě podobné nebo větší velikosti (nová 5008, Traveller) nekoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martinecondrej: Fakt servisní náklady na 1.6HDI jsou vyšší? To je zvláštní, v čem se to tolik liší 2-3tis je 25% ceny prohlídky. Nemáš to jen daný slevou na věk v autorizáku? Přeci kabinovej je stejnej, oleje je míň a rozdíl v ceně všech 3 filtrů přece nedá 2-3 tisíce...

Jinak můj názor - pro těžší auto je větší motor lepší. Ale s 1.6HDI to jede taky v pohodě, i ten motor má víc dostatečnej krouťák pro ty dvě a čtvrt tuny, ale jak píše Ondra, na dálnici je to jen na pohodu, těch +30koníků u dvoulitru je znát. Ale je to o řidiči, způsobu ježdění. Za mě je pozitivní, že se do 7l/100 vejdu (dlouhodobě mám něco mezi 6,7-6,8) i když po dálnici jedu předpisových 130 nebo akčnějších 150-160. Víc se na spotřebě projeví povětrnostní podmínky, protivítr v dálniční rychlosti klidně přidá litr na sto. Jinak je auto překvapivě inertní i na boční vítr nebo poryvy. Při ustálené 100km/h žere lehce pod pět. Nejhorší je asi město, tam se rozdíl 1.6/2.0 projeví logicky nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o dost víc si účtují určitě za olej. Ve 2,0 mám 5w-40 a v 1,6 je asi 5w-30 nebo 0w-30 teď nevím. Jinak jednotlivé položky si teď nepamatuji, ale za stejné věci je konečná cena vždy takový rozdíl. Stejný servis a obě auta jsou na stejnou firmu. 2,0 je 2011 a 1,6 jsem se spletl - je 2013

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale zkus si i 1.6, ten motor bez problému na ježdění stačí... Si pamatuju story, když jsem kupoval auto, potkali jsme se tam s takovými staršími manžely, tak kolem 60ti. Ten pán pořád nechápal, jak do too auta mohou dát 1.6 motor, že on má feldu a tohle auto se s tím vůbec nemůže rozjet. Do té doby, než se svezl. Ono u těžkého auta je to o rozjezdu a tam hraje největší roli především rychlý nástup kroutícího momentu. A toho má 1.6 dostatek. Samozřejmě, že při potřebě výkonu je 30koníku navíc cítit, ale zas si připlatíš na spotřebě, protože u dvoulitru se ti prostě líbí, jak to jede :)

no to záleží, jestli chceš manuál nebo automat, je to jednoduché 110kW manual, 120kW automat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat, že jsem byl překvapený jak ta 1,6 táhne. Jede uplně na pohodu, jednička je trochu kratší a šestka dlouhá. Ten objem jsem cítil jen v Alpách s plně obsazeným autem (2 dospělí, 2 puberťáci a jedno menší dítě v sedačce plus narvaný kufr po strop) kdy jsem následoval příbuzného v ovci 1,9 ve dvou lidech. Tam jsem mu nestačil. Ale nebýt tak naloženej tak nevím nevím jestli by mi stačil on.

Pokud si můžeš vybrat tak vem tu 2.0. Já jsem na výběr neměl. Byly jen 1.6. Ale jak píšu jede to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2018 at 11:10, Pacho69 napsal:

já mám ve 2.0 taky 5W30, klasika INEO ECS, olej by měl být stejnej, low SAPS. Nikdy jsem nedával jinej. Jinej, než Low SAPS olej bych neriskoval tam dávat. Spíš, jestli nemáš už u 2.0 "slevu na servis s věkem" Ta sleva  tuším začíná od 5ti let... 

při prvním servisu v 5000km mi bylo nabídnuto v aut. servisu buď klasiku 5w-40 nebo ekologicky 5w-30. Šel jsem do klasiky, která se do tohoto motoru dřív přeci dávala běžně. Ten 5w-30 by mohl být lepší snad jen kvůli filtru pevných částic, každopádně 180000km a žádný problém s filtrem. Takže už ho mám vlastně na úspoře zaplacený. Slevu za věk asi nemám, ty servisy stojí + - pořád stejně od začátku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, já mám v autorizáku tuším 20% na díly a 15% na práci, servis mi taky stojí stále stejně, spíš víc, protože už se s tím sveze nějaké to opotřebení. Destičky, čep, tyčka stabilizátoru, ložisko...

Jestli to je INEO 5W40, tak ten by měl být taky Low SAPS, ale měl jsem za to, že ten není pro PSA, že to je specifikace pro VW. Pokud ti auto nežere olej, tak se to neprojeví ani na tom filtru částic, ten low SAPS olej je vlastně prevence, protože auta prostě trochu oleje většinou žerou... Ale taky si nemohu stěžovat, že bych měl u 2.0 někdy potřebu olej dolévat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slevu máme taky, ale myslím že na obě auta podobně (v rámci firmy). 2,0 olej nežere, ale zapomněl jsem ta 1,6 nepravidelně ano. Někdy litr, někdy nic. Stejné to je i na C-maxu taky s motorem 1,6 hdi.

A ještě jeden rozdíl: u 1,6 hdi nepoznám na zvuku a chování kdy regeneruje (nepočítám odmlžení zadního okna) U 2,0 to poznám vždy. Nevím co je lepší 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...