Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Používáte smart watch? Chytré hodinky.


Návštěvník

Recommended Posts

Zajímá mě jedna věc. Pokud je telefon s hodinkami spojen přes BT a nastoupíte do auta s BT HF (u mně konkrétně Parrot), spojí se telefon s touto sadou automaticky, nebo se to musí nějak přepínat ručně mezu HF a hodinkami.
Případně jestli se nechá nastavit nějak priorita připojeného zařízení přes BT.
Princip asi bude stejný u Android i u iOS. Já mám teda iPhone a přemýšlím nad Apple Watch.
Díky za postřehy.
 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Samsung a Galaxy Watch a funguje to tak, že vše má přednost před hodinkami. I sluchátka. Takže po zapnutí zapalování v autě se spárují i s autem, ale přitom hodinky fungují jako ovládací prvek. Takže například mohu z hodinek dát vytočit číslo, ale hlas se spojí přes HF.

Spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kombinaci Pebble Steel (jsou docela starý, má to čb e-ink displej, nemají v sobě handsfree (zaplaťpámbu)), iPhone 5S a Jabra BT 2048 sluchátko, v autě občas používám starou nokii HF na sluneční slonu a nikdy žádný problém.

Funguje mi to stejně, jako kolegovi MotoMoto, nicméně v z hodinek moc nevytáčím, max. ztracený hovor, když jdu po ulici a jsem línej tahat telefon z kapsy 🙂 (jako IT na volný noze mám i 80 hovorů denně a ne každej se trefí do okamžiku, kdy netelefonuju 😄)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...