Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Vaclawp

Recommended Posts

To není o tom ;) 

Jelikož ti byla nádrž už měněna, pravděpodobně již za novější revizi nádrže, která dle PSA už "musí" vydržet, tak se tě tohle nařízení již týkat nemusí a nádrž s prací si zaplatíš.. to je už na schválení importéra.. nikoliv na servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den.presnr toto sa deje mne.mam auto tyzden a zufalstvo.

Peugeot 508 sw 2.0blueHdi 110kw r.11/2015

Svieti kontrolka motora servis a urea.doliali sme 10litrov a dva dni bol pokoj.o dva dni zas Urea a od vcera uz to blika stale celu jazdu kazdych cca 10sekund a presne mi pise dojazd 1100km a potom uz nenastartujem.tiez sa s tym v pondelok chystam do peugeotu a nechcem ani nahodou pocut ze bude treba menit tu nadrz ktora stoji 900e.

Mohlo by to byt aj nieco ine ci to bude urcite len ta nadrz?dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno řeší diagnostika . Ta umí zjistit funkčnost NOx ,vyhřívání nádrže adblue, vyhřívání adblue,a funkčnost vstřikování adblue . Pokud je chyba P20e nízký tlak adblue je ko čerpadlo . Musí se přehrát software řídící jednotky adblue. Pokud to nepomůže mění se celá nádrž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno pre niekoho blbost, ale kedze auto s AdBlue musi tu napln v mrazoch vyhrievat, tak ako dlho vydrzi odstavene bez toho, aby vyslahalo bateriu a este clovek nastartoval? Ja napr. mam takto v zime auto odstavene niekedy aj 3 tyzdne, takze pre ludi ako ja su nove diesle s AdBlue asi uplne nevhodna volba ak clovek nema garaz alebo aspon moznost napichnutia na nabijacku.

Upraveno uživatelem slimboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ChouLu napsal:

u 2015 už se soft většinou nepřehrává, ale kontrolují se uniky a pak výměna nádrže ;) 

Pokud máš dodržené servisky a máš do 60 měsíců a 150 tisíc, tak ti nádrž Peugeot zaplatí... 

Ja som to auto kupila v novembri ako dovoz a kym so dostala znacky zacala som na nom jazdit pred dvoma tyzdnami a pojazdila som dva dni a uz sa deje toto.a servisna k niha k tomu nie je ziadna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 508SW (110kw) jsem na tom aktuálně stejně :-), to potěší. Auto je staré 45 měsíců, všechny servisky udělané jak mají být přímo v Peugeotu. Bohužel tam mám jak na potvoru 155 000 km. SW byl přehraný a po cca 30 km stejný problém. V pondělí to vezu znova do servisu, jsem zvědavý co mi na to řeknou. Už mě ale předem připravili, že se bude asi muset měnit nádrž.

Možní jen upravím tvrzení ohledně vyhřívání. Jediné co je vyhřívané je čerpadlo, nádrž není vyhřívaná. Močovina mrzne při cca -25°C (neoficiální info přímo z Peugeotu).

Upraveno uživatelem pajson
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...