Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Vaclawp

Recommended Posts

Máte zjištěno, kolik to žere močoviny a kolik adblue na km, a tedy kolik halířů to vyjde? Adblue je spotřeba asi deci na sto, tedy 3 Kč na sto, přitom 308 má spotřebu 4,2 l nafty, takže na naftě se ušetří 30 Kč na sto, proti starším HDi.

 @pesastor: když se vyjadřuješ k adblue, máš zjištěny podrobnosti? Provozuješ jich několik, máš vlastní zkušenosti?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 1. 2019 at 11:10, Vaclawp napsal:

tak nakonec vše jinak, v Domanským na Černý mostě v Praze mi řekli že se musí vyměnit celá nádržka za 24 tisíc...ale mému známému to nedalo a zná se osobně s Kopeckým takže jsme auto odvezli ke Kopeckemu do Strašnic v Praze a světě div se..prý jsou tam dvě nádržky, ale jedna z nich na aditivum byla úplně prázdná, stačilo dolít a vše funguje jak má. Stálo mě to nakonec 4300,-

mám sice v sobě sedmičku červeného, takže rozlišovací schopnost mírně snížená :), ale teda furt nechápu, co Ti tam vlastně dolili (opravovali), když močovinu jsi sám dolíval, jak píšeš..., jinak jaké dvě nádržky (mimo hlavní nádrž na naftu) u blueHDi 1.6, no jsem z toho nějak mimo, pomohl by asi VIN :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MJSytic napsal:

Proč by nemohl mít dvě nádrže? Jedna je na aditivaci pro FAP a druhá na močovinu pro katalytickou redukci.
Dohromady má teda 3. Ještě jednu pro naftu.

Tak to je moje neznalost.. myslel jsem, že když už má močovinu, tak už není aditivum ;) sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...