Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Vaclawp

Recommended Posts

ale ja neviem presne, akého problému sa týkala zvolávačka - možno to nebol problém čerpadla, ktoré sa mi pokazilo. Viem len, že zvolávačka súvisela s nádržou na AdBlue, nič viac

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na servisnej prehliadke tiež robili zvolávačku na nádrž AdBlue minulý rok. Konkrétne vraj ale išlo len o výmenu uzáveru nádrže. Urobené bezplatne. Neviem či to ale súvisí so skôr popisovanou chybovou hláškou Urea (dúfam, že hej a nečaká ma ešte výmena nádrže po záruke).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, mmartinkovic said:

Ak je zvolavacka na danu vec, napr sw, tak je tam praca, ak mas vadne cerpadlo, to uz je problem ako tvoj, ze si to musis zaplatit. ale tak mozes skusit zavolat inde to servisu. ale pokial tam mas suvisiacu poruchu, a nevztahuje sa na to zlovavacka musi sa to zacvakat.

 

teraz som sa odtiaľ vrátil - 35,-€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Moje zkušenost: nechal jsem doplnit adblue v Peugeotu, abych se vyvaroval možným problémům s přeplněním. Kontrolka přesto zůstala svítit a pomohla až aktualizace softwaru, protože vozidlo hlásilo že je chyba na sondě v nádrži adblue. Peugeot na to má aktualizaci kterou si nechá zaplatit (650Kč+750 za diagnostiku ) pokud nemáte vozidlo v záruce. Jednoduše vydělané peníze pro Peugeot 🤣

Upraveno uživatelem soby2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zdravim panové,trošku ožívím tema,Ma někdo nejake info jak lze tento problem vyrešit?Mam stejný problem dnes se rozsvítila kontrolka UREA+servis+dia motoru....po 10km začala uz i UREA blikat a dojezd 1100Km.....

Zajištěna diagnostika která ukazala chybu P20E8 redukční činidlo-přílíž níizký tlak...

Lze nekde sehnat jen cerpadlo?zatim sem našel jen medicbazar?Nejaká rada??🙄

 

 

 

Upraveno uživatelem lukas jandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak nakonec sem si dal praci a zejel do peugeotu hruska v opave....stím ze me sviti UREA+servise+dia motoru a zakaz startovani za 1100km......

Provedla se diagnostika zjistena zavada P20E8 ......pomuze jen vymnena cele nadrze ADblue ....najeto mam 65 000km a rok 2015....nadrz doda peugeot zdarma praci hradi zakaznik.Me vsak chybela posledni pravidlena kontrola 25.5.2019 nebo pri 63 000km....takze dle slov prijmaciho technika mam smulu!ALE kdyz si necham unich udelat pravidelnou udrzbu auta razitko dostanu dodatecne a nadrz dostanu teda ´´zdarma´´Kolik bude stat ta urzba??no neco malo pres 10 000kc.NA otazku zda si pravidelnou udrzbu muzu udelat jinde v autorizovanem servisu me bylo receno ze ne jedine unas peugeot opava...

Souhlasim tedy....o nekolik dni si volam zda je auto hotove:dostal sem odpoved ze jeste neni a ze to vypada ze nestesni privodni hadice do vstrikovace adblue a ze stoji 3000kc(je vyhrivana) 

Suma sumarum zatim 13 000 + prace ....Opravdu draha ekologie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nádrž normálně stojí cca 26 + 3k práce.. 

Ovšem postup nechápu.. dle postupu peugeotu je správné nejprve hledat netěsnosti soustavy, přehrát soft (který však mě nikdy nepomohl na žádném autě), změřit reálný tlak soustavy (to snad nikdo nikdy nedělal) a teprve pak měnit nádrž... :) 

Bohužel nádrž bych čekal klidně za půl roku, rok.. zvláště teď jak přišli mrazy, tak děláme dvě auta denně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Stejný problém .... Chyby P20e nízký tlak močoviny .... Špatné podávací čerpadlo . Postup . ... Zajeďte do autorizovaného servisu nechte si nahrát nejnovější software řídící jednotky adblue ,pokud nepomůže. A máte najeto méně než 100 tis. Nebo 5 let žádejte zdarma výměnu celé nedrže .... Zaplatíte pouze 2 hodiny práce.  Pokud Vás odmítnou ,zkuste jiný aut. Servis. .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, jack1979 napsal:

Tak že ja som kúpil ojazdené berlingio 1,6 blueeeehdi 73 kw v apríli bude mat 4 roky a v záruke bola menená nádrž na močovinu. a zase ten istý problém naj. 86 000 km

čo s tím 

Zkuste zajet do autorizovaného servisu . A uvidíte . Já vám neporadím... Psal jsem svoji zkušenost s 308.... Přeji hodně štěstí....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, jack1979 napsal:

ďakujem, len som chcel vedieť s čím mám argumentovať v servise lebo v záruke to nie je a asi to nebude lacné záležitosť 

My jsme měli auto 2,5roku po záruce. A nejprve chtěli vše uhradit, když jsem volal do servisu do Kolína potvrdili mi ,že máme na výměnu nárok. Tak to v Olomouci vyměnili jen za cenu  práce  ... 2 hodiny cca 1800. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...