Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autorizované servisy v okolí Frýdlantu


ivan boháč

Recommended Posts

Dobrý den, moje mamka mi včera volal s tím, že u její 206ky pískají a vrzají zadní a že má i optický pocit menšího snížení zadní nápravy. Být to u nás na Vsetíně, kde bydlíme tak není problém s nejbližším servisem. Jenže problém je v tom že jela za svojí sestrou do Frýdlantu u Liberce a cesta je opravdu dlouhá.. přes 400 km. Říkal jsem ať to kdyžtak zkusí zpátky nějak dojet, pak jsem ale četl toten článek, kde píšou že je důležité provést repasi co nejdříve, chci se proto na Vás obrátit s radou o nejlepší autorizovaný servis právě na liberecku nebo na frýdlantsku. Budu rád za každou radu, děkuji ;)

Ivan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný autorizovaný servis v Lbc je Federal Cars. Já osobně jezdím jen tam. Vždy profesionální přístup a precizně odvedená práce. 👍

Ale co udělají se starou 206kou to netuším...

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,  na kontrolu zadní nápravy nemusí být nutně autorizovaný servis, na to se může podívat kdokoliv, co umí zvednout a podložit zadní část auta..., jinak repasi zadních náprav u 206 dělají jiné opravny (zabývají se zpravidla jen repasí),  zkus si zadat do vyhledávače ,,repase zad. náprav peugeot'' a vyber si třeba nejbližší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Ozzym.

Můžu dát číslo na jeden z lepších servisů ve Frýdlantě.

Ale pokud s autem jezdíš jen do autorizovaného servisu ve Vsetíně...

Taky si myslím, že dojet 400km z5 s nápravou ve stavu v jakém byla asi i před cestou sem nebude problém...😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...