Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDI 66KW RHY PROBLEM


svkPeugeot

Recommended Posts

Ospravedlnujem sa že to tu zasa pridavam nemal niekto podobny problem ?že občas mi zakolišu otačky za jazdy len jemne ,akoby ubere vykon a naspat,auto nieje v nudzovom režime ani nevypisuje chybu motora nemal niekto podobny problem ? jedna sa o Peugeot 406 HDI  66kw RHY 2001  EGR mam zaslepene ,a vahu vzduchu som skušal odpojit a nič to iste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1: nieje ono mi to robí pri ustalenej rychlosti napr pri 50km/h ,na volnobehu vobec ale aj v inych rychlosti, aa nerobí to stále ,,diagnostika mi vypisala len niečo s potenciometrom a egr  ,dneska som postrehol že pridaval som plyn a auto nereagovalo takže bude na vymenu aj potenciometer najskor

 

a ak by bol zle DRV, nezdochynalo by to počas jazdy ? alebo volnobeh by kolisal ?

 

Upraveno uživatelem brixtr
nepiš dva příspěvky hned za sebou, použíj upravit ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DRV ventil u mě právě při ustálené rychlosti 50 km/h zavřel naftu, jako bych sundal nohu z plynu. A pak třeba i při akceleraci, přidám, držím stejnou úroveň plynového pedálu a najedou auto bez výkonu, musel jsem prošlápnout pedál. Dal jsem jiný ventil a OK.

Někomu se stávalo, že chcípne auto, třeba na volnoběhu, ale to se mi nikdy nestalo.

Zkus si od někoho půjčit právě ten DRV ventil. A uvidíš, zda to je tím. Já bych jeden doma měl, ale bohužel na SK nepojedu. ;) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...