Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406


Guest Pavlína Pluchová

Recommended Posts

Guest Pavlína Pluchová

Dobrý den, mohl by někdo poradit? 

Mám Peugeota 406, 2.0L  HDi, rok výroby 1999 do provozu 2000. Do teď běžel jako hodinky ale dnes se mi stalo že jsem jela, zastavila, nechala nastartováno a koukám že zhasli budíky a palubní počítač. Otočila jsem klíčkem a auto chcípla. Po té jsem zkoušela několikrát otáčet klíčkem a rozsvícet kontrolky ale bez úspěšně, když jsem chtěla nastartovat tak už to nešlo. Do teď je auto nepojízdné, nestartuje a nesvítí budíky ani počítač. (elektrické okýnka i rádio funguje). Nevíte někdo co mám udělat pro to abych ho zprovoznila? Předem děkuji za odpověď :)

Upraveno uživatelem Pavlína Pluchová
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Pavlína Pluchová

Ano ten točí. Mysleli jsme že to bude pojistkama nebo špatným ukostřením ale není to tím. Přítel zkoušel baterku několikrát, měnil i pojistky 😕 Přemýšlíme jestli to není imobilizér. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Pavlína Pluchová

Ano startér točí ale nenastartuje a budíky jsou černý a sekly se na 10 tisících a i palubní počítač se nerosvítí. Rádio, elek. Okna, elek. Sedačky vše funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypada, ze odesla jednotka BSI, vlevo dole pod volantem, za pojistkama, takova cerna skrinka

pokud by se shanela nova, musi byt stejneho typu a bud komplet jednotka BSI + ECU stejneho typu motoru + cipy imobilizeru z klicku (idealne jeste karticka s pristupovym kodem do BSI) a nebo tedajenom samotna BSI stejneho typu, ale pak je nutne udelat kompletni vymaz a potom nahrani konfigurace ze stare BSI (pokud se podari vycist z te stare) aby zustalo zachovano sparovani s puvodni ECU motoru

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmeral by som najprv spinacku  

na poistkovke pod volantom mas mas 3 hrube kabely od spinacky

na tom vrchnoom cervenom musi byt 12 volt pri otocenom kluciku v druhej polohe

na  zltom   musi byt 12 volt  ked je klucik v polohe 1 a potom 2

a na oranzovom  12volt    ked je klucik v polohe  2  a v polohe 3 (to je startovacia poloha)

ak toto bude ok  tak to bude zrejme vadna BSi ja pisal fery

 

Děkuji za radu Ferry ale koukali jsme a jednotka BSI je jako nová tak tím to nebude 

no pohladom na BSI  asi sotva zistis ci funguje alebo nie 

to je to iste akoby sa ti pokazil novy televizor a ty ho otvoris a povies ze chyba tu nieje lebo je tam vsetko ako  nove 

a napriek tomu nefunguje 

BSI je elektronicka skrinka 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...