Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hmlovky predfacelift verzia


rages129

Recommended Posts

Keď začnem na internete hľadať LED H1 žiarovky, tak skoro každá je iná, no a s takou, ktorá by mala zdroj svetla koncentrovaný iba do jedného ohniska, tak ako to je u originál halogénu H1 (vlákno) s takou som sa zatiaľ nikde nestretol. Akonáhle je zdroj svetla mimo pôvodného ohniska tak sa logicky premietne cez tú istú parabolu niekam inam než sa pôvodne mal premietnuť. O intezite svetla by sa dalo polemizovať, netvrdím, že niekto nevyrába aj také, ktoré majú správnu intenzitu, súdiac podľa rovnakej spotreby prúdu by som predpokladal, že svietia silnejšie, druhá vec je, kam to svieti.

Okrem toho som presvedčený, že ak by nejaký výrobca vyrábal tie nešťastné LEDky tak, že vyhovujú všetkým požiadavkám tak by si ich dal aj homologovať a nepredával by ich len tak, v lepšom prípade s upozornením, že nie sú určené pre použitie na verejných komunikáciách.

A ešte raz a naposledy. Ak sa máme baviť o vhodnosti nejakej LED H1 (nebráním sa experimentovaniu), tak poprosím konkrétny typ a výrobcu, pretože sú ich na trhu mraky, a čo kus to unikát. Z tej fotky 307čky tiež nikto nikdy nevykuká či to oslňuje alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...