Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Regenerace


Mara 03

Recommended Posts

Zdravim. Mam Peugeot 407 2.0 100kw najeto 174000.Motor po zahrati kolisa a pri jizde skube. Po vycisteni fapu se motor uklidnil a sel tak jak ma. Po ujeti cca 200km je to zase to same jako pred tim. Bude fap k.o?sahara bezi naplno a z vyfuku varici.Prijde mi to jako kdyby ta regenerace nemohla zregenerovat.

Upraveno uživatelem Mara 03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Vdaka priatelie, RichVa - ovšem za jazdy nebudem chytať zrkadlá, sahary  za jazdy nepočuť a keď zastanem, už  mi je to naprd.

BrixTr a RichVa, - to by som najprv musel  live počuť  aby som to poznal.Poznam zvuky vymlátených čapov,ložiska,tyčky stabilizátoru,ložiska tlmiča...ale jak chrastili ventily na ambéčke? na na fáčku chrastili furt.a to už je nejakých 30 rokov odvtedy ,čo som to počul naposledy.

Čítal som, že ktosi pripojil paralelne na vyhrievanie skla/zrkadiel diodu( sp zrážacím odporom samo) a keď sa rozsvietila bez toho aby zapol vyhrievaní, tak, prebieha regenerácie.Nerozsvieti sa  teda pri regenerácií  priamo ledka v spínači vyhrievenia  ( bez toho aby som spínač zapol) ??

Vieš o čo ide- nezastať kým regenerácia neskončí. A na to by tá ledka bola fajn.Sledovať dym,sadze...no veď vieš...

Upraveno uživatelem gadri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při regeneraci a akceleaci jsem ještě saze u mě z výfuku neviděl.

U mě regeneraci poznám, že při brždění motorem neukazuje palubní počítač 0.0. A když vystoupím, tak je při probíhající regeneraci cítit z pod auta citelné teplo proti normálnímu stavu a občas je i "citit" zahřátá pryž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...