Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní dovolená u moře


davidekcz

Recommended Posts

Ahoj, vzhledem k tomu, ze jsem v roce 2018 nemel v praci dovolenou vic nez 2dny v kuse, tudiz prakticky zadnou, chci si konecne odpocinout ted v zime. 

Chci se zeptat, kdo mate zkusenosti s dovolenou v zime nekde v teple u more?

Pozadavky jsou minimalne 3* ale radsi 4, jidlo aspon plna penze.

Jsme 2 + 3rocni prcek. Destinace neni rozhodujici.

Teplota tam by mela byt 29 a vic...

Termin unor- brezen...

Rozpocet do 60tis...

 

 

Co prolejzam net, tak se mi libi Sri Lanka, mozna Thajsko. Pak jeste Kapverdy, ale tam mi prijde docela Chadno.

 

Dotaz tedy je jaky jsou vase zkusenosti, neco na doporuceni?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky o necem uvazujem, leden/unor tak se tady mozna inspiruju... Nevim jak by se to veslo do rozpoctu s prckem nicmene nedavno jsem koukal na neco s All Inclusive na 14 dni nekam do Stredni Ameriky (ted sinevybavim presne stat) primorsky resort s bazenem a bylo to za 59.999,-  :)

Myslím že to bylo něco takového:

https://www.firotour.cz/zajezdy/panama/provincie-panama/santa-clara/sheraton-bijao-beach-resort-msb2d2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v tomto termínu na Kubě a jednoznačně můžu doporučit. Thajsko je taky super, ale ne Pattaya, tam to chce spíše ostrovy. Dominikánská republika neni špatná, ale opět jen sever, který je dražší a doporučil bych ještě Mauricius, tam co byli známí, tak všichni nadšení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně bych volil něco zapovězeného letním obdobím takže Kuba, Mexiko nebo mnou vysněná Keňa - Mombasa, jinak sestřenka už byla 2x Kolumbie v Cartagéně a taky si nestěžovala. Ale já osobně bych volil Filipíny, dokud ještě jsou.

Pche na výběr toho je, jen těch peněz a času není tolik co bych potřeboval.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme v Panamě v půlce ledna. Za nás super, ale upřímě, s mimčem nebo děckem do 7let to nevidím jako dobrý nápad. Už jen ta cesta.Min. 12h v letadle. A letět takovou dálku se jen válet v rezortu u moře nebo bazénu jsou dle mě vyhozený peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2018 at 7:40, Charlie 1 napsal:

Kapverdy fouka pořád strašný vítr a jak Egypt jen písek a nic víc...ceny jsou lákavé ,ale to je tak všechno...

No nevím do 60...Srí lanka nebo Thajsko se vejdeš? vlastně za děcko neplatit tak to možná jo...nebo Kuba😁😁

Sri Lanka za 60celkem v klidu...to spis ta Kuba uz bude mimo.

Panama vypada lakave...budu muset prozkoumat.

Egypt me prijde docela chladny v tomto obdobi.

No zatim jeste nemam top favorita, budu jeste do vanoc sondovat a pak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S naším rozpočtem a počet 2 dospělí není ani Kuba či Panama nereálná, samozřejmě letět 15h nebo podobně a pak se někde vykravit u bazénu je nesmysl. To už chce půjčit na místě auto a trochu danou oblast projet a vidět. Uvidíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji Kubu. Byli jsme tam v roce 2014 a určitě bych se tam chtěl ještě někdy podívat. Je to prostě úplně jiný svět. Ceny se od té doby, ale docela zvedly. Jen si nedokážu představit cestu s prckem. Letěli jsme tam 17hodin a v letadle nebylo ani jedno dítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...