Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zmazať celé vlákno diky.


forumikus

Recommended Posts

forumikus

Gratuluji k novému autu. Máš stejnou barvu jako já, chválím👍 Ať dlouho a bez problémů slouží. S LED světly jsi udělal dobře, skutečně se vyplatí si za ně připlatit. Já je tedy měl v GT Line už sériově, ale určitě bych si také připlatil. Svítí fakt parádně. Přepínání dálkových světel s potkávačkami mám také nastaveno a funguje to dobře, ještě se mi nestalo, že by s tím byl problém. Zimní kola jsem kupoval též DEZENT, ale TD a 17" a pneu mám stejné ( samozřejmě také 17"):D Věřím , že budeš s autem spokojen. My ho máme doma rok a čtvrt a velká spokojenost, stále se ho s manželkou nemůžeme nabažit. Auto je nesmírně pohodlné a na dlouhé trasy jak dělané. Úplně boží je volant, ten mě uchvátil hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobře, že z něj máš radost, tak to má být😉Já mám motor 2.0 blueHDI a také si nemohu stěžovat a to jak na projev motoru, tak na spotřebu. Ten asistent pro jízdu v pruzích jsem vypnul, bydlím kousek za Prahou a stále je tu každou chvíli jízda svedena do jednoho jízdního pruhu a pořád mě to "tahalo" za ruce když jsem přejížděl šrafování nebo se jelo částečně v odstavném pruhu. Navigace funguje velmi dobře, vyzkoušeno i v cizině. Napiš zase pak nějaké postřehy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem, nech robi radost.

Chcem sa spytat na extra vybavu, co doporucujes, pripadne co s odstupom casu vidis ako zbytocne.

Chystame sa objednat GT line do vyroby s rovnakym motorom v automate. Dokupim keyless, citypack2, vyhrievane sedadla a gripcontrol. Ma vyznam navigacia ked to ma mirror link? Focal je viazany na navi?

Vdaka vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

shrewe

Také mám GT Line a navigaci jsem si připlatil právě z toho důvodu co píše formikus, dá se zobrazit na head up displeji místo ukazatelů, což máš přímo v zorném poli a funguje to velmi dobře ( vyzkoušeno i v cizině). Fokal jsem nepřiplácel, standardní audio hraje velmi dobře a bohatě stačí, na navigaci vázaný není. Já připlatil dále za bezklíčkové odemykání, startování a el. otvírání kufru (to je velmi praktické, když máš plné ruce, stačí "kopnout" pod nárazník), zadní kameru ( možná jsem mohl připlatit i přední, při parkování by se hodila, ale čidla jsou celkem dostačující), kamera velmi dobrý pomocník při parkování, má rozdělený pohled a vidíš i auto zhora s reálným okolím nasnímaným do paměti, velmi praktické při parkování v malých prostorech. Dále jsem připlatil vyhřívaní sedadel, v zimě k nezaplacení, dojezdovou rezervu...

Upraveno uživatelem Taif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Také chci během ledna v rámci 7dnů objednávat 3008 v Alluru a proto bych rád znal názor vás, kteří máte v rámci GT Line ve výbavě paket Bezpečnost plus (automatické nouzové brzdění, jízdní pruhy s korekcí dráhy, mrtvý úhel, přepínání světel). Máte ty pruhy a nouzové brzdění aktivní nebo jste to vypnuli, že vás to otravovalo ? V Alluru bych za ten paket připlácel 23 tis., tak váhám zda do toho jít nebo to oželet. Hlídání pruhů bych asi brzo vypnul, ale to nouzové brzdění by snad nebylo úplně od věci. Navigaci, vyhřívané sedačky, zadní kameru - s tím vším už počítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petr_d

Automatické nouzové brzdění mám aktivní, to opravdu není od věci, občas je to trochu hysterické, ale funguje to jinak dobře. Jízdu s korekcí v jízdních pruzích jsem vypnul, při svedení do jednoho pruhu na dálnicích to bylo otravné, zejména v místech, kde se přejíždělo šrafování, nebo se jelo částečně v odstavném pruhu, ale za normálních okolností co celkem jde a auto to v pruzích i udrží. Hlídání mrtvého úhlu je parádní věc, bez toho bych si to už nedokázal představit, to se mi vyloženě líbí a mé ženě také, funguje to bezvadně. Co se týká přepínání světel, pokud tedy myslíš přepínání potkávačky x dálková světla, tak to funguje také dobře, zatím s tím větší problém nemám. Občas to nevzalo auto na dálnici když jsou v dělícím pruhu svodidla, ale nic dramatického, jinak to funguje dobře, bez problémů to bere i koncová světla, takže to zbytečně neoslňuje řidiče jedoucí před tebou a také to dobře reaguje na pouliční osvětlení, takže jako celek velmi dobré a navíc i když to máš zapnuté, tak to můžeš ovládat i ručně podle potřeby, prostě páčkou světel pod volantem dálkovky vypneš a zase zapneš, jednoduché...Takže já osobně bych si to připlatil, ale konečné rozhodnutí samozřejmě záleží na tobě😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja som si pri allure doplácal iba za full led, tie svietia špičkovo, vyhrievané sedačky - to berem v dnešnej dobe ako samozrejmosť a grip control, hlavne koli tomu že už obsahuje aj dojazdovú rezervu a pneu sú použiteľné aj v zime ( ak bežne sledujem zaparkované 3008čky tak som nestretol zatiaľ ani jednu s grip control, ktorá by mala prezuté na zimné pneu) nedával som žiadnu elektroniku navyše, bezkľúč mi v 508 funguje ale keď vychladne kľúč tak s ním ani neodomknem ani nenaštartujem, v zime ho musím držať v teple. Elektrické otváranie kufra mi príde pomalé, takto zabuchnem a idem. Jedine snáď to núdzové brzdenie by stálo za to, to som si nedal ale to mi príde ako fajn funkcia, môže to pomôcť. Audio tam mám štandardné a ono veľmi záleží, čo na tom počúvate. Ak počúvate dnešné tuc-tuc, tak budete z toho zvuku unesení, na rock je to ale celkom tragédia :( Cúvacie kamery - nech si každý spraví názor, za mňa ale zbytočnosť, pri cúvaní pozerám do zrkadiel a stačí mi pipanie senzorov, nepotrebujem ani grafické znázornenie prekážky. 

Čo mi tam ale chýba (a nedá sa kúpiť) je vyhrievaný volant, v zime mám v aute ľadové ruky a v tejto 3008 obzvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu hoši, to vyhřívání volantu by bylo dobré, opravdu v promrzlém autě to studí. Sice parkuji doma v garáži, ale když jsme s tím pryč tak to stojí venku. Škoda, že to nejde vůbec objednat. Elektrické otvírání kufru mám a zase tak pomalé se mi nezdá, ale hlavně u tohoto je dobré, že lze kufr otevřít a zavřít i "kopnutím" pod nárazník, což je opravdu dobré když mám plné ruce, nebo je auto špinavé a nechce se mi šahat na tlačítko nad spz. Hlavně kvůli tomu jsem ho chtěl. Samozřejmě jde to otevřít i tlačítkem na klíčku. Vyhřívaní sedadel, mojí ženou přezdívané "pipigril", je fajn, krásně to hřeje i na záda, na bederku. Grip control nemám, to mi rozmluvil prodejce, zatím jsem to nepotřeboval, ale možná jsem si ho připlatit mohl...:myslim Zadní kamera je fajn, krásně se mi podle ní zajíždí do garáže, nebo na parkovišti mezi auta, tedy do úzkých prostor, ono to totiž rozdělí obraz a je vidět auto i shora v reálném okolí, takže jsou vidět například bílé čáry oddělující parkovací místa, obrubníky, různé zídky a sloupky a podobně, je to dobré. Navíc já mám u GT Line i funkci naklápění zpětných zrcátek při zařazení zpátečky, což je také fajn, je vidět na zadní kola a třeba na obrubník při podélném parkování. Standardní audio hraje opravdu moc dobře a to jak rádio, tak i třeba hudba z USB. Měl jsem v předešlé Oktávce rádio Alpine a nevidím žádný rozdíl mezi ním a současným standardním rádiem v Peugeotu. Docela by mě zajímalo kdo pro Peugeot toto standardní audio vyrábí, jaká je to značka. Zatím mi výbava dostačuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...