Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zmazať celé vlákno diky.


forumikus

Recommended Posts

Byl jsem zvědavý na odpověď a za mne - velké zklamání. To vychází jen aplikace keramiky na 0,40 Kč/km 😮 a když k tomu připočteš "aktivní pěnu a další", tak bude cena ještě vyšší. Už teď mě vychází cena na kilometr 16,64 Kč (je v tom i pořizovací cena auta, takže cena každým ujetým kilometrem klesá). Raději ty peníze investuji do pojištění, servisu,...

Ale fandím Ti, "když ji miluješ, není co řešit" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky upřímně--nějak se mi zdá, že poslední roky rapidně ubývá těch, co by byli ochotni OCENIT nadstardardní péči a servis kolem auta, naopak přibývají takoví, co se podívají do tabulek a dají pevnou cenu, za kterou jsou ochotní auto vykoupit, bez ohledu na výbavu a stav vozu, o soukromých zájemcích raději nepsat--ti by nejradši za polovinu ceny chtěli fungl nové auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky jsem si říkal, že je to dost peněz, ale zase to auto vypadá parádně a pokud je pravda to co psal, že prach a hmyz snadno odstraní i menší déšť, prach se na to skoro vůbec neusazuje a umýt jen občas tak si myslím, že to zase tak špatné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...