Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 4007 případně c-crosser


turboturek

Recommended Posts

Ahoj všem. Uvažuji nad koupí 4007ky nebo C-crosseru. Potřebuji vyšší auto,než je stávající 407. Asi je mi jedno,jestli Hdi nebo benzin. Chci poprosit o radu na co se zaměřit. Jestli auta mají nějaká slabá místa,nebo jsou bezproblémová. Jestli s Hdíčkem nejsou problémy,případně jestli se mám bát automatu v benzínu? Předem děkuji za jakékoliv přínosné komentáře.

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám P4007 asi půl roku, r.v.2008 v HDi s manuální převodovkou najeto 210000 km. Po 5000 začala prokluzovat spojka, teď mi skončila životnost FAPu, jinak zatím nic, jo a sedačka řidiče se začíná drolit, protože nemám nášlapy a při vystupování, jelikož jsem malej, se mačká anatom. výstupek na sedáku. Svezení a hlavně pohodlí co se místa týká je bombastické, jen sedačky mohli mít anatomyčtější opěradla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď. Já vyčetl vše co šlo,představu mám poměrně jasnou. Jde mi hlavně o to,jestli s vyšším nájezdem se něco vyloženě nesype. Spotřebák nemyslím. Ale celkem sem narazil na oddělaný převodovky. Tak jestli s tím jezdili trotlové,nebo jsou na Hdi poddimenzované. Ty sedačky máš v kůži? Seděl jsem v Outlanderu a tam mi přišly fajn. A někdo kdo by měl benzínovou 2,4 s automatem by tu byl? Že by se trošku o tom rozepsal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, turboturek napsal:

Dík za odpověď. Já vyčetl vše co šlo,představu mám poměrně jasnou. Jde mi hlavně o to,jestli s vyšším nájezdem se něco vyloženě nesype. Spotřebák nemyslím. Ale celkem sem narazil na oddělaný převodovky. Tak jestli s tím jezdili trotlové,nebo jsou na Hdi poddimenzované. Ty sedačky máš v kůži? Seděl jsem v Outlanderu a tam mi přišly fajn. A někdo kdo by měl benzínovou 2,4 s automatem by tu byl? Že by se trošku o tom rozepsal?

Sedačky v kůži nemám, jen částečně koženka. A myslím si, že benziňák tě sežere i s trávou podél cesty 😂, ale je to jen dohad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to tak tragicky neviděl.🤣

Současná 2.2 jezdí cca 9, tak to bude o litr o dva víc. A já tím nejezdím denně. Na Prahu máme malou 106 a velkym jen s rodinou. Výlety,víkendový cesty na chatu a tak. Ale co tak koukám,tady jsou na prodej benzínový 2 auta. Jinak je to klasika Hdi. Venku je to podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...