Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyskočila mi věte HANDBADE


Miroslav 1988

Recommended Posts

Asi by bylo potřeba tu věte sem napsat pořádně - takhle je to jak věštění z koule. A propos ta o ruční brzdě se píše HANDBRAKE FAULTY (není na to potřeba umět anglicky, stačí umět přečíst písmenka a zopakovat je ve stejném pořadí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 ono to poznas v 70+ jako ja: 4,5 dioptrie, pisu ze smartphone tak vzdyzky edit; ohnout se pod auto nejde - plotynky, chvili neco delat nejde - po infarktu.... tak se nedivim mladochovi kterej zrejme cizi jazyky nula bodu ze je vyvalenej kdyz mu vyjela hlaska ktery nerozumi! :papa    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o zraku ani "vyvalenosti", případně gramotnosti v cizích jazycích. To je o celkovém přístupu. Když mně auto něco napíše, tak mám možnost podívat se přímo v PP do historie závad, zkusit strejdu googla, co na to říká, zeptat se v okruhu známých, v servisu... Jenže všechny tyhle věci vyžadují aktivitu. Pak je možnost dvě - napsat na fórum "věte HANDYBADE" bez jakýchkoli dalších souvislostí a čekat, co za mně někdo vykouká z křišťálové koule. A dost často, když nekouká, tak se pak dozvíme, že je to fórum na *neumím psát slušně a jsou tam všichni dementi. Tak jsem zvědavý, jak to bude tady - jestli se tedy autor příspěvku ještě ozve. Zatím má pořád šanci ukázat, že je to jinak, než jsem psal.:)

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...