Jump to content
Miroslav 1988

Vyskočila mi věte HANDBADE

Recommended Posts

Asi by bylo potřeba tu věte sem napsat pořádně - takhle je to jak věštění z koule. A propos ta o ruční brzdě se píše HANDBRAKE FAULTY (není na to potřeba umět anglicky, stačí umět přečíst písmenka a zopakovat je ve stejném pořadí).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ozzy56 ono to poznas v 70+ jako ja: 4,5 dioptrie, pisu ze smartphone tak vzdyzky edit; ohnout se pod auto nejde - plotynky, chvili neco delat nejde - po infarktu.... tak se nedivim mladochovi kterej zrejme cizi jazyky nula bodu ze je vyvalenej kdyz mu vyjela hlaska ktery nerozumi! :papa    

Share this post


Link to post
Share on other sites

To není o zraku ani "vyvalenosti", případně gramotnosti v cizích jazycích. To je o celkovém přístupu. Když mně auto něco napíše, tak mám možnost podívat se přímo v PP do historie závad, zkusit strejdu googla, co na to říká, zeptat se v okruhu známých, v servisu... Jenže všechny tyhle věci vyžadují aktivitu. Pak je možnost dvě - napsat na fórum "věte HANDYBADE" bez jakýchkoli dalších souvislostí a čekat, co za mně někdo vykouká z křišťálové koule. A dost často, když nekouká, tak se pak dozvíme, že je to fórum na *neumím psát slušně a jsou tam všichni dementi. Tak jsem zvědavý, jak to bude tady - jestli se tedy autor příspěvku ještě ozve. Zatím má pořád šanci ukázat, že je to jinak, než jsem psal.:)

Edited by Ajap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...