Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřiky


MichaelW

Recommended Posts

Dobry den, mam Peugeot partner 1.6hdi 16v 66kw r.v 2008 najeto 150 000 km v červenci jsem měnil EGR ventil a tet v prosinci se pokazil znovu. Dneska jsem šel pro auto do servisu zaplatil jsem 1000kč za vyčištění EGR ale k tomu mi řekl že odchází 1 a 3 vstřik. 1 prý dává málo nafty a 3 hodně, jde to zjistit bez vytáhnutí vstřiků ? Dělá tam i repasovaní vstřiku a turbodmýchadel mám se ozvat v lednu a repasovaní jednoho vstřiku bude stát 4000kc. Podíval jsem se na díly po internetu a zjistil že podle roku výroby a motoru stojí nové vstřikovací trysky od Bosch 4-6500kč ale když je hledám podle kodu motoru tak to najde vstřikovací trysky které se dávají do motoru od roku 2010 a já mám r.v 2008 neměl někdo stejný problém? A není lepší koupit nové od Bosch za 4600 a vyměnit je než repasovat ty co už tam 150 000 km jsou ? Vstřikovací tryska se jen vymění za novou nakoduje a to je vše nebo se vstřik skládá z více dílů a kupuje se vše zvlášť ? V servise mi řekl že jedna nová stojí 8 000. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...