Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnutí Stop+Start


Míla

Recommended Posts

u nekterych aut start  stop nevypina v zavislosti na vnitrni teplote v aute, proste abys nemrzl.

bohuzel i diky mrazum se oslabuje baterie , coz muze byt taky duvod nevypinani 

chovani meho start stopu neznam, po koupi auto dostalo hned krabicku ktera po startu simuluje za mne z macknuti tlacitka start stop off

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by som chcel vidieť ako by tá krabička simulovala to dotykové tlačítko na displeji pri 3008čke 😁. A ano, pokial sa pokúsim v mrazoch aktivovať stop-start (nie že by som ho chcel, iba som to skúšal) tak vypíše chybu, že nevhodné teplotné podmienky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 roky později...

Take mam 3008 II a zajimalo by me, jestli jste to nekdo nezkoumal pres diag. Jestli by to neslo prepnout tak, aby defaultne byla nastavena volba “off” a nikoliv “on” ?
Uz jsem se to naucil na displeji vypinat na dve kliknuti, ale je to otrava na to porad myslet. Problem je, ze je to nejspis dneska vsechno online a nektere funkce snad nejdou pres diag menit offline a obavam se, ze zrovna tohle online prepnout nedovoli…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, už jsi si sám odpověděl. U nových Peugeotů je konfigurace pouze online a ještě další vylepšení je, že každé auto má pevně danou konfiguraci podle výbavy a nelze ji změnit ani v autorizovaném servisu. Pouze pár věcí v příslušenství se dá konfigurovat jako např. tažné apod., ale samozřejmě jen online. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se alespon daly zmenit parametry - jenom o nekolik vterin pozdeji, kdyby se to samo vypinalo, by stacilo. Takhle kdyz pribrzdim a skoro zastavim a pak si chci jeste pul metru dojet, tak se to mezitim vypne a nastartuje a vypne. Nebo kdyz se chystam po zaparkovani vypnout zapalovani, tak kdyz si nedam pozor a pohnu volantem, nebo sundan nohu z brzdy, tak se mi stihne jeste nastartovat, abych ho v tu chvili hned zase vypnul. Clovek si pripada jako blazen pak. Stacilo by i 5 vterin jen, ale ne okamzite proste 🤦🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně Stop-Start nijak nevadí. Akorát u automatu by se mně líbilo, kdyby se dal pro situace jako píše vigk66 regulovat třeba silou stlačení brzdy - zmáčknu jen trochu, motor zůstává běžet. Zmáčknu víc - vypne se. Myslím, že některé značky takovouhle regulaci používají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...