Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vytažení zalomenych zhavičů


Radek Chmelina

Recommended Posts

Ahoj lidi neznáte někoho šikovného poblíž Karlovych Varu, kdo umí vytáhnout zalomeny zhaviče jedna se mi koho kontaktovat... většinu věcí si dělám sám, ale tomu že se zalomil ve vnitr sem nezbranil bohužel. Takhle... šlo to vysroubovat krásně zlehka, ale světě div se závit cajk a zbytek zůstal ve vnitr a kouká na mě elektroda a zbytek zhavice pod závitem sakra... Někdo sikovnej levnej a rychlej??  Nechci jezdit do nemocmice vlakem 😂 zachraňte mě lidi 😟 jináč je to pug 307 hdi 79kW klidně stim dojedu i sto kilaku hlavně ať se podaří.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik ji tam vevnitr zbylo ? ja na 1.6Hdi zalomil spicku 5-8mm dlouhou, tak jsem vyndal vstrik, strcil do spalovaku magnet na ohebne tycce a spicku svicky zaklepnul dovnitr, chytnula se mi na magnet, aniz bych tam musel nejak stourat a vytahnul jsem ji ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbylo tam tělo zhavky a špička kdyby necouhal ten knot na mě udělám zavitnikem opatrně závit vemu šroub masroubuju a přes podložky a protimatku tak bych to dostal ven ale mám strach skrze ten knot když stim začnu něco dělat, aby tam pak nespadla ta špička 

Screenshot_20181206-150903.png

Upraveno uživatelem Radek Chmelina
3. Obrázek takhle to mam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...