Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna startéru Peugeot 307 1,6hdi


Mara13

Recommended Posts

Zdravím vás.mam dotaz nemá náhodou někdo zkušenosti s výměnou startéru u 307 1,6 hdi 2006 zvolil jsem postup z vrchu ale mám už půl auta rozebraneho a startér stále ani nevydim ani se mi nechce věřit že to vůbec někdo mohl takovou sviňarnu vůbec sestavit opravdu startéru jsem demontoval hromadu ale tohle mně fakt zahání do úzkých ale jiste je že způsob z vrchu je nereálný myslíte že když odmontuji výfuk a spustíme motor že se tam nějakým způsobem dostanu??? Vážně budu vděčny za každou radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja menil starter na 1.6Hdi ve Focusu a tam to spodem bylo na 20minut max, ani jsem s tim nebyl na jame nebo zvedaku, neprekazel ani vyfuk, ani napravnice, coz samozrejme neznamena, ze u 307 to bude stejny, kazdopadne bych to zkusil

Tak ted koukam, ze nez jsem to stacil nadatlit, Sytic me predbehl s videem :) Vypada to dost podobne, jak na tom Focusu, az na ten vyfukovej mezikus mezi FAPem a strednim dilem, kterej se u 307 teda musi odmontovat

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...