Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Při zamykání pomocí DO se spouští alarm


lukas jandora

Recommended Posts

Zdravím členy fóra, mám menší problém který přetrvává již 2 dny. Při zamykani 308sw 2.0bluehdi 110kw rok2015 se spustí alarm a blikaji výstražné světla dveře se zamknout zrcátka se sklopí... Při zamykani mechanicky tedy klíčem v zámku dveří ten problém není. Auto startuje a odemyka bez problémů.... Nějaký typ či ráda nebo potkal se stim už někdo? 

Upraveno uživatelem lukas jandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkusil jsi deaktivovat prostorový alarm? Jestli nemáš nějakou pavučinku před čidlem. Pokud se nepletu čidla jsou u stropních světel nad zrcátkem :myslim  (o deaktivaci (správně neutralizaci prostorového alarmu) se píše v příručce - např.  strana 16)

Další možnost, která ne napadá, je zkrat antény alarmu - něco podobného se mi kdysi stalo u Jablotronu - anténa s prodřela na kostru, vše  zamykalo jen hned alarm hned hlásil otevření dveří.  Ale kde mají naše 308mi anténu alarmu nevím.

Podle diskuze zde by mělo jít diagnostikou přečíst příčinu poplachu. To by mohlo napovědět kde hledat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš to, to mě nenapadlo to deaktivovat... Zítra to zkusím... Ještě jedna informace(až Tedka sem ji dostal) při nastartování rano žena nechala zařazeny rychlostní stupen auto poskočilo ručka byla aktivní... Říkala ale že pak nastartoval normálně jen se vynuloval čas.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u 308, ale u mne jde prostorovej alarm deaktivovat podržením tlačítka alarmu hned po otoční klíčku do polohy nula. Rozsvítí se kontrolka, auto se zamkne ale prostorovej alarm se nezapne. Používám to např. když chci nechat v létě částečně stažená okýnka třeba na parkovišti v práci, nebo děti v autě (případně psa, ale toho nemám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...